200 TL termal macun önerisi

O işlemciye pek stok soğutucu yetmeyebilir. Soğutucu değişmek de gerekebilir.

Bilgisayar geldiğinde fani tam oturmamisti takmaya uğraşırken termal macunun birazı elime gelmisti o yüzden değiştirmek istiyorum.

Birazcık bütçe artarsa 220₺ civarına Grizzly Kyronaut var Amazon'da falan. Ona bakabilirsin. Ben de onu aldım kullanıyorum ve gerçekten çok etkiledi. Kullanırken olan sıcaklık 90+'dan 70 civarına düştü. Boşta da 38'e düştü 60 civarından.
Bumu? https://www.hepsiburada.com/thermal...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.96

Attığın linkte satıcı ne olduğu belirsiz Onegai diye bir satıcı. %90 çakma ürün gelecek. Başkasına dislike atmadan önce kendi attığın linke bir bak.

Ayrıca %100 orijinal macun için: Thermal Grizzly 1gr Hydronaut Yüksek Kaliteli Termal Macun (TG-H-001-RS) | Teknobiyotik @Tuhoiisa
Onegai'dan alan bir kişi sıcaklık testini atmış zaten veya Nanopazar'dan alabilir veya çakmaysa iade edebilir. Bu arada Hydronaut, laptoplar için iyidir. Masaüstünde Kryonaut daha iyi. Bir de MX-4 çöpünü önermişsin. MX-6 falan önersen iyi yine.

Son düzenleme:
Attığın linkte satıcı ne olduğu belirsiz onegai diye bir satıcı. %90 çakma ürün gelecek. Başkasına dislike atmadan önce kendi attığın linke bir bak.

Ayrıca %100 orijinal macun için: Thermal Grizzly 1gr Hydronaut Yüksek Kaliteli Termal Macun (TG-H-001-RS) | Teknobiyotik @Tuhoiisa

Evet akşam onegai saticisinin yorumlarına bakınca almaktan vazgectim.

Onegai'dan alan bir kişi sıcaklık testini atmış zaten veya Nanopazar'dan alabilir veya çakmaysa iade edebilir. Bu arada hydronaut, laptoplar için iyidir. Masaüstünde Kryonaut daha iyi. Bir de MX-4 çöpünü önermişsin. MX-6 falan önersen iyi yine.

300TL beni aşar hocam 200 civarina Kryonaut'tan başka ne alabilirim?

Geri
Yukarı