200 TL'ye Klavye Önerisi

Bütçe
200
Sorun 200-300TL'lik ürünlerinin hemen bozulması değil, piyasada 1000TL'ye kadar ürünleri var bu markanın ve bunlar da fiyatlarını hak etmiyor, hep bir sorun çıkarıyor. Gerek mouse olsun, gerek kulaklık, gerek klavye. Rampage'in ürünlerini kullanan bir sürü arkadaşım var, sadece koltuğunu kullananlar memnun, onun dışında herkes şikayetçi. Bu marka 1000TL'ye kulaklık satıyor, mouse satıyor. 1000TL'ye HyperX, Corsair gibi markalar da kulaklık ve mouse satıyor. Sen 1000TL'ye ürün satıyorsan diğer markalarla yarışmalısın, onlardan üstün bir yanın olmalı ki senin ürününü alsınlar. Gerek malzeme kalitesi, gerek dayanıklılık, gerek f/p olması yönünden berbat ürünler üretiyor. 1000TL verdiğim ürün iyi kullanmama 1 sene sonra bozuluyorsa o marka çöpten başka bir şey değildir bence.
Zaten parası olan adam gidipte Rampage alıyor ise yapacak bir şey yoktur o kişi için. Parası olmayan adam tabii ki ucuz ürün alacak ben bundan bahsediyorum. Keşke herkes her şeyin en iyisine sahip olabilse ama Türkiye standartlarında bu mümkün değil bunu anlatmaya çalışıyorum.

Zaten parası olan adam gidip de Rampage alıyor ise yapacak bir şey yoktur o kişi için. Parası olmayan adam tabii ki ucuz ürün alacak ben bundan bahsediyorum. Keşke herkes her şeyin en iyisine sahip olabilse ama Türkiye standartlarında bu mümkün değil bunu anlatmaya çalışıyorum.

Haklısınız, ama Rampage ürünlerinin bir tık üstüne Gamenote, Redragon gibi markalar var Rampage'den daha kaliteli. Alınabiliyorsa onlar alınmalı. Ancak bütçe sadece Rampage'e yetiyorsa yapacak bir şey yok maalesef.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı