200 TL'ye oyun önerisi

264075

Hectopat
Beni en az 70-80 saat götürecek bir oyun arıyorum. 200 TL veya altı olursa iyi olur. Sistem sormanıza gerek yok siz yeter ki önerin. Strateji dışında her türe açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beni en az 70-80 saat götürecek bir oyun arıyorum. 200 TL veya altı olursa iyi olur. Sistem sormanıza gerek yok siz yeter ki önerin. Strateji dışında her türe açığım.
Keşke Steam profilinizide atsaydinda ona göre oyun önerseydik.

Keşke Steam profilinizide atsaydinda ona göre oyun önerseydik.

Çoğu oyun yok zaten yeni dizmeye başladım zaten dediğim gibi siz düşünmeden istediğinizi önerin ben aralarından beğendiklerimi seçip alırım.

Çoğu oyun yok zaten yeni dizmeye başladım zaten dediğim gibi siz düşünmeden istediğinizi önerin ben aralarından beğendiklerimi seçip alırım.
Rust öneririm indirime girmişti 200tl'idi diye hatırlıyorum Ready Or Not, Rainbow Six Siege.

Dying Light 1-2
Spider-Man
Horizon Zero Dawn.
Middle Earth Shadow of mordor ve war.
Batman trilogy + Origins.

Ve rustu bence kesinlikle al bu oyun 60tl civarında idi baya bir zam yedi git gide, ve çok rahat 600 geçicek.

Rust'u ben de öneririm binlerce saat oynarsınız çok rahat benim şu an 1500 saatim var ve oynamaya devam ediyorum halen daha. Sadece 2-3 tane arkadaşa ihtiyacınız var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…