200 TL'ye R7 250 2 GB OC iyi mi?

BeastBlood

Hectopat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Fotoğrafçılık 📸
Merhaba arkadaslar, MSI R7 250 2 GB O.C versiyonunu aldım 200 TL'ye. Iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O paraya o kart fena değil. Ben garantisi devam eden RX 470 i 350 tl ye aldım geçen ay 600 tl ye sattım. şimdi yine garantisi devam eden rx 470 aldım 470 tl ye satmayı düşünmüyorum.

O paraya o kart fena değil. Ben garantisi devam eden RX 470'i 350 TL'ye aldım geçen ay 600 TL'ye sattım. Şimdi yine garantisi devam eden RX 470 aldım 470 TL'ye satmayı düşünmüyorum.

İyi kazık atmışsın sen bir de gelmiş yazıyorsun buraya. 600₺'ye zaten RX 570 alabiliyorsun alan kişi de işi bilmeyen birisi sanırım.

İyi kazık atmışsın sen bir de gelmiş yazıyorsun buraya. 600₺'ye zaten RX 570 alabiliyorsun alan kişi de işi bilmeyen birisi sanırım.
Hayır üniversitede bir profesore sattım. Kazikta atmadim piyasa fiyatı o şekilde. İlana koydum bir günde 3 kisi 550tl teklif etti ertesi gün 600e sattım? 570in tdp si fazla olduğu için 470 almak istedi profesor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı