200 TL'ye Snopy USB-V3 direksiyon seti alınır mı?

Arkadaşım 200 TL al beğenmezsen iade edersin düşünmeye gerek bile yok. Burada ki bazı arkadaşlara kalırsan bütçeyi 2000e kadar çıkarırlar.

Demek ki insanların mutluluğunu düşünüyor, bütçe yükseltenler. 200TL çöpe atmak iyi bir şey mi?
Asgari ücretlinin günlüğünden fazla.

300 Daha yükseltmem gerekiyor. Bunun aynısı 400 Lira falan ikinci eli. Ne kadar kötü olabilir ki ?

Asetto'da neden zor olur hocam ?
Assetto zaten kontrolleri zor ve gerçekçi bir oyun direksiyonda 180 derece olduğu için zorluk çekebilirsiniz başlarda ama alışınca bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Demek ki insanların mutluluğunu düşünüyor, bütçe yükseltenler. 200TL çöpe atmak iyi bir şey mi?
Asgari ücretlinin günlüğünden fazla.

Arkadaşım adamin bütçesi bu kadar 500 - 700'e al diyorsun belli ki durumu yok adamın 200 TL sana göre büyük para olabilir ama şu anki dönemde bu para tlcikden başka hiçbir şey değil bir markete girip peynir ekmek alsan 200TL tutuyor. Alacağı üründe 200 TL için çöp değil oyunu oynatmaz diye bir şey yok oynatır ama konforlu olmaz.

Arkadaşım adamin bütçesi bu kadar 500 - 700'e al diyorsun belli ki durumu yok adamın 200 TL sana göre büyük para olabilir ama şu anki dönemde bu para tlcikden başka hiçbir şey değil bir markete girip peynir ekmek alsan 200TL tutuyor. Alacağı üründe 200 TL için çöp değil oyunu oynatmaz diye bir şey yok oynatır ama konforlu olmaz.
Bütçem var ama direksiyona harcayamam o kadar. Gider RAM, SSD Alıp bilgisayarımı falan yükseltirim. Bir direksiyona o kadar para harcamak bana nedense mantıklı gelmiyor yani.

200TL benim için büyük para falan mı dedim ben? 500-700'e al da demedim. İkinci elde bütçe yükseltip iyisini bulursun dedim. Birçok oyunu oynatmaz bile.

200TL benim için büyük para falan mı dedim ben? 500-700'e al da demedim. İkinci elde bütçe yükseltip iyisini bulursun dedim. Birçok oyunu oynatmaz bile.

Arkadaş gidip bununla FH 4 veya FH 5 oynayacak değil oynayacağı oyun ETS 2 Assetto Corsa gibi eski oyunlar olur bu oyunları da oynatmayan direksiyon satıyorlarsa satmasınlar daha iyi.

Arkadaş gidip bununla FH 4 veya FH 5 oynayacak değil oynayacağı oyun ETS 2 Assetto Corsa gibi eski oyunlar olur bu oyunları da oynatmayan direksiyon satıyorlarsa satmasınlar daha iyi.

Oynanmıyor, cidden. Az döndüğü için sürekli kaza yapıyor. Hevesi olan insanlar için satıyorlar. Sonra insanlar da heves kalmıyor...

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı