2000 - 2500 TL Arasında Oyun Bilgisayarı Toplamak

samedo18

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi oyun bilgisayarı olmasını istiyorum. Daha çok Fiyat/Performans bilgisayarı olması lazım.Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu pc yi toplamayı düşünüyorum inş işine yarar
TECNOPAT 1.png

Her iki şekilde kardeşim technopatın 2500 liralık herşey dahil olan sisteminden daha performanslı bir sistem öner birde bu topladığın sisteme monitör ve ssd önerirsen çok iyi olur.

Her iki şekilde kardeşim technopatın 2500 liralık herşey dahil olan sisteminden daha performanslı bir sistem öner birde bu topladığın sisteme monitör ve ssd önerirsen çok iyi olur.
Alternatif parçalar hepsi üzerinde düşünülmüş. LoL Cs:GO Dota ağrlıklımı oynuyorsun. Gümcel çıkan oyunlardan da geri kalmamak mı istiyorsun. F/P al. Ekipmanları al ortalığı yık geç. Yok ben Güncel oyunları Ultra ayarlarda gönlüm rahat oynayacağım diyorsan. Normal klavye mouse işimi görür diyorsan. Gtx 950-960 ve i5 modellerini tercih edebilirsin sana kalmış. ^^

Dosya Ekleri

• PC.txt
    1 KB · Görüntüleme: 68
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı