2000-2500 TL Bütçeye Masaüstü Sistem Tavsiyesi

OKAY

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Öncelikle fiyat performans kasası toplayacağım. Lüften benimle bilgilerinizi paylaşın. Şimdiden teşekkürler.
  • MSI GTX 760 Twin Frozr :660 tl
  • Kasa ise Dark serisi + 750 psu (+80 sertifikalı): 350 + fanlar 85 TL
  • Kalan bakiye 1200 ila 1300 TL arasında. Geri kalan parçaları birbirlerine uyacak şekilde tavsiyeler istiyorum.

Şimdiden ilginiz için çok teşekkürler, Recep hocam, Ali hocam sizden de yorumlar bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci AMD Fx 8320.
Ram'ler ise GSkill 2x4 1866Mhz CL9.
Anakart olarak M5A97 2.0 veya 970A G46.

yorumlarınız için çok teşekkür ederim ram tercihim olarak gskıll kullanacağım ama 8 gb ram yeterli olur mu sizce ?? zaten 1 laptopum var bu kasayı sadece oyun için istiyorum o yüzden , bide ekran kartı ve işlemciyi amd mi önerirsiniz yoksa nvidia mı f/p kasası olarak ?

Bakın sistem bütçenize uygun zaten ben size bu sistemi almanızı tavsiye ederim. Ekran kartı ve işlemci gayet iyi bir iş çıkaracaktır ki oyun için istiyorsanız GTX970 çok iyi bir ekran kartıdır.
8 Gb RAM yeterlidir.

aynen haklısınız zaten ben bu sistemi yaza doğru toplamayı planlıyorum bu arada katılımınız için çok teşekkürler :)

Kardeşim o bütçeye APU sistem tavsiye ederim ben aldım memnunum.

Islemci AMD Ryzen 3 2200G.
Anakart Gigabyte A320M S2H.
RAM Apache 8x2 3000MHz RAM.
Depolama Toshiba'nin SSD'leri olabir ya da M.2 alabilirsin.
Kasa sana kalmış ama Corsair'in 600TL'ye Power'li kasası var onu alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı