2000-2500 TL gamer laptop tavyesi

Doganmert

Hectopat
Daha fazla  
Selamen aleyküm arkadaşlar bu hafta içi bayramdan sonra bir gamer laptop almak istiyorum, sadece oyun için oynadıgım oyunlar CS:GO, LoL falan ama yüksek bir performans almak istiyorum. FPS yüksek olmasını aklımda bir bilgisayar var ama herkes casper yana olma diyiyorlar ama oyun için iyi diye düşünüyorum ısınması çok var diyeceksiniz elimde laptop sogutucusu vardır. CASPER CN-V7K6500D CORE İ7 6500U 2.5GHZ-16GB RAM-1TB HDD-2GB-15.6"-W10 sizce iyi midir ya da tavsiyeniz var mı? RAM felan ekran kartı gt940m bence gayet iyi ama bir de sizin görüşlerinizi almak istiyorum, şimdiden teşekkür ederim.

sizce iyi midir ya da tavsiyeniz var mı?
Asus X550VX-DM277DC i7-6700HQ 8GB 1TB 2GB GTX950M 15.6 FreeDos
Bunu almanı öneririm gerçek bir oyun laptobu , FreeDos olmasına takılma eğer varsa elinde işletim sistemin kendin yüklersin. Yoksa internette crackli Windows 10 kurulumu ile ilgili bir ton video ve yazı var oralardan faydalanırsın. Bu arada bilgin olsun diye söylüyorum gerçek oyun bilgisayarları Nvidia'nın GT serisi değil GTX serisini kullanırlar. Şu an ki indirimi ile bu laptobu kaçırma derim, şimdi alırsın bayramdan sonra kargoya verilir eline geçer bir daha böyle ucuza bulman zor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı