2000-2500 TL Oyun Amaçlı Laptop Önerisi

Xerno

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu sene üniversite sınavına gireceğim ve elimde geçen sene topladığım bilgisayar var. Onu satıp yerine 2500 TL'yi aşmayan bir laptop almak istiyorum. Benim için önemli olan oyun ama öyle çok üst seviye oyunlar değil; CS:GO, DotA 2 gibi oyunlar. Böyle bir laptop tavsiye ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Dostum bu laptop pek iş yapmaz. Sana 3 tane laptop öneriyorum. Bu fiyat aralığında sanırım daha iyi alternatifleri yoktur. Bir tanesi benim kullandığım MSI CX62 6QD linkini atmıştım üstteki yorumumda. 2 adet de ASUS laptop ekliyorum seç beğen al. Bir tanesi Full HD çözünürlükte. Bir tanesi de 4GB GTX950M kullanıyor. Karar senin.

Asus X550VX-DM277DC i7-6700HQ 8GB 1TB 2GB GTX950M 15.6 FreeDos

Asus X550VX-XX147D 8GB 4GB GTX 950M Notebook

X550VX-XX147D veya X550VX-DM254DC al kesinlikle. Daha düşüğünü alırsan pişman olursun. GT 940M ile BF1 oynayamazsın adam akıllı.
Asus laptopları tercih edersen soğutucu almanı öneririm. MSI olanı alırsan soğutucuya gerek yok. Kasa tasarımı da parçaları kadar önemlidir laptopların

Oooopps pardon arkadaşlar ebrar bilgisayar forumda yasaklanmış. Gönderdiğim linkleri yoksayın. Başka sitelerden alabilirsiniz o modelleri. :)

Dostum bu laptop pek iş yapmaz. Sana 3 tane laptop öneriyorum. Bu fiyat aralığında sanırım daha iyi alternatifleri yoktur. Bir tanesi benim kullandığım MSI CX62 6QD linkini atmıştım üstteki yorumumda. 2 adet de ASUS laptop ekliyorum seç beğen al. Bir tanesi Full HD çözünürlükte. Bir tanesi de 4GB GTX950M kullanıyor. Karar senin.

Asus X550VX-DM277DC i7-6700HQ 8GB 1TB 2GB GTX950M 15.6 FreeDos

Asus X550VX-XX147D 8GB 4GB GTX 950M Notebook

Asus laptopları tercih edersen soğutucu almanı öneririm. MSI olanı alırsan soğutucuya gerek yok. Kasa tasarımı da parçaları kadar önemlidir laptopların

Oooopps pardon arkadaşlar ebrar bilgisayar forumda yasaklanmış. Gönderdiğim linkleri yoksayın. Başka sitelerden alabilirsiniz o modelleri. :)
Neden hocam ? Güvenilmez falanmıdır ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı