2000-2500 TL oyun için kulaklık önerisi

Merhaba ben kulak üstü birkaç marka kullandım ve terleme gibi problemler yaptığından kulak içi tercih ettim, bendeki kulaklık bakmak isterseniz KZ AS16 Pro profesyonel monitör olduğundan oyun içerisinde tertemiz bir ses netliği elde ettim. 2 yıldır kullanıyorum henüz deforme olmadı eğer bir gün bozulursa yine aynı markadan devam edeceğim bu arada müzikler kusursuz kalitede dinleniyor filmlerde öyle.

edit: singleplayer veya online fps'lerde konum tespitinde çok net sonuçlar veriyor.

Corsair Void Elite RGB 7.1
Razer BlackShark V2.
SteelSeries Arctis 3
SteelSeries Arctis Prime.

Merhaba ben kulak üstü birkaç marka kullandım ve terleme gibi problemler yaptığından kulak içi tercih ettim, bendeki kulaklık bakmak isterseniz KZ AS16 Pro profesyonel monitör olduğundan oyun içerisinde tertemiz bir ses netliği elde ettim. 2 yıldır kullanıyorum henüz deforme olmadı eğer bir gün bozulursa yine aynı markadan devam edeceğim bu arada müzikler kusursuz kalitede dinleniyor filmlerde öyle.

edit: singleplayer veya online fps'lerde konum tespitinde çok net sonuçlar veriyor.
Hocam özellikle kulak üstü bakıyorum. Halihazırda Sennheiser IE200 + DAC kullanıyorum müzik için. İstediğim çevresel etkiyi filmlerde bile göremiyorum maalesef.

Corsair Void Elite RGB 7.1
Razer BlackShark V2.
SteelSeries Arctis 3
SteelSeries Arctis Prime.
Bunlar arasından sizce hangisi daha konforlu?

Ben Arctis 3 kullanmıştım, önceden 5 serisini kullanmıştım kulaklık padleri nemleniyor çıkartasın geliyor 1 saat sonra, önermem diğerlerini deneyimlemedim.

Hocam özellikle kulak üstü bakıyorum. Halihazırda Sennheiser IE200 + DAC kullanıyorum müzik için. İstediğim çevresel etkiyi filmlerde bile göremiyorum maalesef.

Bunlar arasından sizce hangisi daha konforlu?

Ben Corsair Void Elite RGB 7.1 kullanıyorum hiç sıkmıyor ses kalitesinde aralarından en iyisi 7.1'i de gayet iyi oyunlar için özellikle tek problemi yazın 2 3 saat sonra biraz terletiyor belki de saçım uzun olduğundandır bilemiyorum.

Geri
Yukarı