2000-3000 TL arası claw-palm kablosuz mouse önerisi

mustafaemird

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar faremi degistirmek istiyorum. Genellikle FPS oyunları oynuyorum ve kablosuz fare almak istiyorum.
Hafif ve Click'ler olsun, optik anlamında güzel bir fare arıyorum.

Bu fiyatlarda güncellik ve her anlamda olsun V3 Pro güzeldir. Palm/Relaxed claw tutuyorsan da güzel gider.

Teşekkür ederim hocam.

@İkseroo hocam selam tekrardan ben şu an XM2we kullanıyorum Viper 2 Pro mu yoksa da V3 Pro mu kararsızım hala kullandıgım fareye göre son kez önerebilir misin?

Teşekkür ederim hocam.

@İkseroo hocam selam tekrardan ben şu an XM2we kullanıyorum Viper 2 Pro mu yoksa da V3 Pro mu kararsızım hala kullandıgım fareye göre son kez önerebilir misin?

@ikseroo

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam.

@ikseroo
XM2we kullanıyorsanız, Viper V2 Pro önerebilirim. Ancak XM2we sağlamdır, denemek isterseni yine Viper V2 Pro öneririm.

XM2we kullanıyorsanız, Viper V2 Pro önerebilirim. Ancak XM2we sağlamdır, denemek isterseni yine Viper V2 Pro öneririm.

Switch ve optikler için Viper gecmeyi düsünüyorum hafiflik ve shape açısından V3 Pro'ya göre daha ona gönlüm yatkındı o yüzden arada kalmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı