2000-3000 TL arası televizyon önerisi

Odysseia

Hectopat
Arkadaşlar dediğim gibi bu aralıkta televizyon arıyorum. Kendi içinde WiFi özelliği olması iyi olur. Hepsi sabitleniyor mu bilmiyorum ama duvara sabitlenebilmesi de gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

Wifi, 4K, Curved, 55" ama markası Sunny :)

Samsung Full HD

LG Full HD

Grundig 4K

Benim ilk tavsiyem fiyat performans olarak Sunny. Ama yok dersen Grundig Samsung ile aynı kalitede, üstüne 4K'sı var. Yani ikinci olarak Grundig tavsiye ederim. Köklü ve çok kaliteli marka. İzmirdeki evimde kullanıyorum.

LG ekran ve panel olarak en kalitesi ancak Full HD. Samsung ise ortada. Samsung ve LG reklamajı fazla, marka değeri var diye aynı kalitede ürünleri diğerlerine göre daha pahalı, aynı fiyattaki ürünler ise diğerlerine göre daha düşük özellikte. Yani marka satıyorlar anlayacağın.

Vestelden kaçınmanı da tavsiye ederim.

Toshiba'nın televizyonlarına bakabilirsin, Led ekran olmayıp gayet canlı güzel ışık verebilen led aydınlatma kullanmışlar, yazılımı Vestel'e ait sanırım Vestel üretmiş ve Wifi ile internete de girebiliyorsun.

Wifi, 4K, Curved, 55" ama markası Sunny :)

Samsung Full HD

LG Full HD

Grundig 4K

Benim ilk tavsiyem fiyat performans olarak Sunny. Ama yok dersen Grundig Samsung ile aynı kalitede, üstüne 4K'sı var. Yani ikinci olarak Grundig tavsiye ederim. Köklü ve çok kaliteli marka. İzmirdeki evimde kullanıyorum.

LG ekran ve panel olarak en kalitesi ancak Full HD. Samsung ise ortada. Samsung ve LG reklamajı fazla, marka değeri var diye aynı kalitede ürünleri diğerlerine göre daha pahalı, aynı fiyattaki ürünler ise diğerlerine göre daha düşük özellikte. Yani marka satıyorlar anlayacağın.

Vestelden kaçınmanı da tavsiye ederim.
Çok yardımcı oldunuz teşekkürler. Sunny'den markası yüzünden değil de hem curved hem de 139 ekran fazla büyük ama Grundig aklıma attı. Curved ekran kullanmak için 40 metrekare oturma odası olmalı bence.

Çok yardımcı oldunuz teşekkürler. Sunny'den markası yüzünden değil de hem curved hem de 139 ekran fazla büyük ama Grundig aklıma attı. Curved ekran kullanmak için 40 metrekare oturma odası olmalı bence.
Tabi seçim sizin. Sunny curved TV 160 derece optimal; 90-140 derecede en iyi görüş açısı sağlıyor. Geomterik hesaba göre 30 metrekare bir oda için tam ideal. (2,5m x 12m) ya da (3m x 10m) Eğer odanız daha küçükse tercih etmeyin. Daha büyükse ve 2 metre uzaktan izlenebilecek bir açı varsa tercih edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı