2000-3000 TL buzdolabı önerisi

OkanDif

Hectopat
Merhaba, ailem ile kurban bayramına hazırlık yapıyoruz. Bizim evdeki buzdolabı artık çok eskidi, yenisi alacağız. F/P bir ürün arıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ailem ile kurban bayramına hazırlık yapıyoruz. Bizim evdeki buzdolabı artık çok eskidi, yenisi alacağız. F/P bir ürün arıyoruz.

Troll mu değil mi anlamadım. Ama eskisi 2000TL'lik buzdolabından daha iyi çalışacaktır. A101'e gelenlerden alabilirsiniz anca o paraya.

Troll mu değil mi anlamadım. Ama eskisi 2000TL'lik buzdolabından daha iyi çalışacaktır. A101'e gelenlerden alabilirsiniz anca o paraya.

Kardeşim niye trol olsun param buna yetiyor herkesin duruma çok iyi değil 2000 TL bu devirde az para değilmin zaten 2000 TL Max 3000 TL dedim.

https://www.hepsiburada.com/grundig-grne-4651-s-a-465-lt-no-frost-buzdolabi-p-MTGRNE4651S ben bunu almayı düşünüyorum hayat hoş ve şık geldi gözüme ama belki bütçeyi zorlayıp aileden destek alıp 2 seçenek için şunu da alabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…