2000₺ bisiklet önerisi

Attığınız bisikleti şekil olarak beğendim ama rengini pek beğenmedim. Mosso'nun diğer modellerine bakacağım. Teşekkürler.

Gecikme için özür dilerim dün çoğu site açılmıyordu saçma bir şekilde. Önerebileceğim genel bir marka yok o fiyata alabileceğiniz iyi bisiklete bakın en iyi markanın çok kötü bisikletleri olabiliyor o fiyata deore vb setli bir bisiklet almak varken gereksiz pahalı bir markanın tourney vb setli bisikletini almayın zaten aşırı sert bir şekilde sürmeyecekseniz hiçbiri kırılmaz muhtemelen.

Yok problem değil. Yardımınız için teşekkür ederim.

Attığınız bisikleti şekil olarak beğendim ama rengini pek beğenmedim. Mosso'nun diğer modellerine bakacağım. Teşekkürler.

Mosso hem kaliteli parça kullanır hem işçiliği güzeldir bisikletleri sağlamdır.
Widfıre serisi başlangıç seviyesi olmasına rağmen çok güzeldir.
Renk dediğiniz şey zaten basit bir şey rahatlıkla bulursunuz.
Bu bisikleti 2.el temiz olarak 1700/1800 civarına da bulabilirsiniz ayrıca.

Mosso hem kaliteli parça kullanır hem işçiliği güzeldir bisikletleri sağlamdır.
Widfıre serisi başlangıç seviyesi olmasına rağmen çok güzeldir.
Renk dediğiniz şey zaten basit bir şey rahatlıkla bulursunuz.
Bu bisikleti 2.el temiz olarak 1700/1800 civarına da bulabilirsiniz ayrıca.

Anladım hocam bakacağım Mosso'lara. 2. el bakmayı düşünüyorum.
İlk olarak stels iyi bir marka olabilir fakat bisikletin markasının yaptığı kadrosu sele borusu, gidonu vs onun dışında fren, zincir, dişli, vites vb bütün komponentleri dışarıdan genelde Shimano veya SRAM'den alırlar o nedenle bir bisikletin markasına göre sağlam demek çok yanlış bir şeydir.

Konu sahibine diyeceğim eğer bisikletin bozuk olup olmadığını anlayacak kadar anlıyorsan ikinci el alman olacaktır şu anki piyasayı bilmiyorum ancak benim aldığım zaman Kron XC 150 fiyatına Ghost'un en üst seviye hard Tail'ini almıştım eğer anlıyorsan ikinci el alman daha mantıklı olacaktır. Mümkünse kendi şehrindekilere bak gidip görerek al.

Merhaba, dediğiniz gibi 2. el aldım. 1100 liraya tertemiz Rockrider 340 aldım. Sadece 2,5 liralık vida sıkma ve fren ayarlama masrafı çıktı😅. Fren ve vitesten marka olarak anlamam ama hem frenler hem de vitesden memnun kaldım. Hız ve yormama açısından da tatmin oldum.

Son düzenleme:
Anladım hocam bakacağım Mosso'lara. 2. el bakmayı düşünüyorum.

Merhaba, dediğiniz gibi 2. el aldım. 1100 liraya tertemiz Rockrider 340 aldım. Sadece 2,5 liralık vida sıkma ve fren ayarlama masrafı çıktı😅. Fren ve vitesten marka olarak anlamam ama hem frenler hem de vitesden memnun kaldım. Hız ve yormama açısından da tatmin oldum.
Hayırlı olsun kardeşim fotolarına baktım güzel duruyor umarım daha senelerce kullanırsın sıkıntısız bir şekilde.
Ama Stels markası kraldır 😄.

Geri
Yukarı