2000 model Opel Astra 1.6 Cd alınır mı?

Hem satma hem motoru ileride sıkıntı çıkartabilir.

Şuan 2006-2007 model Opel Astra 1.3 ler 300-350 bandında. Bizde var ve gayet mutluyuz. Başka bir tercih olabilir. (5 kapılı hatchback'lerden bahsediyorum.)

Aracı gördüm, biraz daha araştır daha ucuz ilanlar var otomatik astralarda.

Doğru fakat almanlarda km fazla olunca sanayi 2.eviniz oluyor.

O sırada 500 bin giden Mercedes.

Şuan 2006-2007 model Opel Astra 1.3 ler 300-350 bandında. Bizde var ve gayet mutluyuz. Başka bir tercih olabilir. (5 kapılı hatchback'lerden bahsediyorum.)
Var öyle ilanlar ama Ankara lokasyonlu temiz yok maalesef. Yada ben bulamıyorum.

Aracı gördüm, biraz daha araştır daha ucuz ilanlar var otomatik astralarda.

O sırada 500 bin giden Mercedes.

Mercedes ile Opel arasında dağlar kadar fark var. Biri dünyada kendini kanıtlamış bir marka öbürü ise normal durumluların tercih ettiği bir araba.

Kilometre fazla gibi geldi.

2007 model 1.7 CDTI combo'muz var, 10 senedir bizde. Hem aile arabası olarak hem de iş makinalarını taşıma amaçlı kullanıyoruz. Babam arabayı biraz hor kullanıyor ve biraz bakımsız ama hala bana mısın? Demedi. 10 sene içinde yağ soğutucu, motor takozu bir de devirdaim borusu değişti.

Doğru fakat almanlarda km fazla olunca sanayi 2.eviniz oluyor.

2004 Passat kullanıcısıyım. Aracım 450k Km'de 1 kere motor üst kapak onarım görmüş. Aracın 5 yıldır sahibiyim periyodik bakımı dışında herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Aracın geçmişiyle ve kullanımıyla alakalı bir durum biraz da. 2000 model araç için 290k km ideal denilebilecek. Sarı sitede 2010-2015 model arası araçların coğu bile 250k kmyi aşmış durumda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…