2000₺ oyuncu kulaklığı önerisi

TechnOm4n

Decipat
Daha fazla  
Merhaba ben 2000₺ civarına bir oyuncu kulaklığı arıyorum. Başta Cloud 2 düşünüyordum ama sonra bazı sıkıntıları olduğunu gördüm(yazılım desteği olmaması, EQ kullanılamaması ve kablodaki kontrol panellerinin mikrofonu olumsuz etkilemesinden dolayı vs.). Sonra Kraken v3'ü buldum. Toplamda daha iyi gibi ama o da daha çok yazılım ile ön plana çıkıp bunun ayarlarıyla vs. toplamda daha gerçekçi sesler sunuyormuş sanırım. Ama Cloud 2 de FPS oyunlarında ayak sesi kasmak için çok iyiymiş. Ben çoğu konuya yönelik bir şey arıyorum ama merak ediyorum, ayak sesi kasmak konusunda Cloud 2 gerçekten çok fark ediyor mu? Yazılım ve diğer bazı konulardan feragat etmeye değer mi? Yoksa Kraken V3 toplamda çok daha mantıklı mı olur ana amacım FPS olsa bile?

(Eski konuları söyleyen olabilir ama bulabildiklerimin hepsine baktım ve orada Cloud 2 yerine önerdikleri çoğu kulaklık çok zamanmış. Artık rakip denebilecek fiyatlardan değiller yani. Özellikle SteelSeries Arctis v3. muhtemelen çok popüler olduğu için. Cloud 2 de sanırım yenilenmiş. Ondan dolayı ekstra bir konu açıp detaylıca sormak istedim)

Yardım edenlere/etmeye çalışanlara şimdiden teşekkürler.

Ek: Fiyat 2000₺ üstüne de çıkabilir(zaten Kraken v3'ten anlaşılmıştır) veya "alacaksan bunu almalısın, fiyatına kesinlikle fazlasıyla değer, fark atar" dediğiniz bir ürün olursa o önerilere de açığım.

BlackShark V2 Pro alabilirsin şu an 3K ya bulunabiliyordu sanırım. Kraken önermiyorum FPS oyunları için iyi değil. Cloud 2 alabilirsin bence yazılım vs çok fark etmeyecektir.

BlackShark V2 Pro alabilirsin şu an 3K ya bulunabiliyordu sanırım. Kraken önermiyorum FPS oyunları için iyi değil. Cloud 2 alabilirsin bence yazılım vs çok fark etmeyecektir.
"Cloud 2'nin Kingston versiyonu gene iyiydi ama yenilenmiş HP versiyonunda sıkıntı var" diyorlar baya, özellikle "Mikrofonu çok kötüleşti" diyorlar. Bu konuda bilginiz var mı? Çünkü mikrofon da önemli benim için. Böyleyse de Kingston versiyonunu bulma ihtimalim hâlâ var mıdır acaba?

"Cloud 2'nin Kingston versiyonu gene iyiydi ama yenilenmiş HP versiyonunda sıkıntı var" diyorlar bayağı, özellikle "mikrofonu çok kötüleşti" diyorlar. Bu konuda bilginiz var mı? Çünkü mikrofon da önemli benim için. Böyleyse de Kingston versiyonunu bulma ihtimalim hâlâ var mıdır acaba?

Bence Kingston versiyonunu bulmanız çok zor çünkü HP onu alalı bayağı bir zaman oldu. Nasıl bulursunuz bilmiyorum ama kulaklık zaten 2015'te üretilen bir model. O yüzden yeni modele yönelmekte fayda var diyor çoğu kişi. Zaten çoğu Gaming kulakların mikrofon kalitesi iyi değil. Stüdyo kulakları çok kaliteli ama çok pahalı. Yayın vs yapmayacaksanız ayrı mikrofon almak da mantıklı değil. Ortalam bir mikrofon iş görür o yüzden. V2 Pro alınabilir gibi duruyor.

Bence Kingston versiyonunu bulmanız çok zor çünkü HP onu alalı bayağı bir zaman oldu. Nasıl bulursunuz bilmiyorum ama kulaklık zaten 2015'te üretilen bir model. O yüzden yeni modele yönelmekte fayda var diyor çoğu kişi. Zaten çoğu Gaming kulakların mikrofon kalitesi iyi değil. Stüdyo kulakları çok kaliteli ama çok pahalı. Yayın vs yapmayacaksanız ayrı mikrofon almak da mantıklı değil. Ortalam bir mikrofon iş görür o yüzden. V2 Pro alınabilir gibi duruyor.
İleri geri özellikler olduğu için ve Cloud 2'de de FPS tecrübesi çok iyi olacağı için +1000₺ düşündürüyor baya ama bakacağım. Önerileriniz için teşekkürler.

Ekstra olarak son 1 sorum var: Steelseries Arctis v1 falan var 3000 civarı bandında. Sanırım o daha eski bir model. Bu nasıl? mantıklı mı? Normalde bu fiyat bandına v3 modelinin olması gerekirdi rakiplerine bakarsak ama bu yıl Steelseries ürünleri ekstra zamanmış sanırım. Hepsinin özelliklerine falan da baktım ama kulaklıktaki ana etkenler sadece kağıda dökülen yazıdan anlaşılamadığı için emin olamıyorum tabiki.

İleri geri özellikler olduğu için ve Cloud 2'de de FPS tecrübesi çok iyi olacağı için +1000₺ düşündürüyor bayağı ama bakacağım. Önerileriniz için teşekkürler.

Ekstra olarak son 1 sorum var: SteelSeries Arctis V1 falan var 3000 civarı bandında. Sanırım o daha eski bir model. Bu nasıl? Mantıklı mı? Normalde bu fiyat bandına V3 modelinin olması gerekirdi rakiplerine bakarsak ama bu yıl SteelSeries ürünleri ekstra zamanmış sanırım. Hepsinin özelliklerine falan da baktım ama kulaklıktaki ana etkenler sadece kağıda dökülen yazıdan anlaşılamadığı için emin olamıyorum tabii ki.

SteelSeries'in 7-9 gibi modelleri iyi diye biliyorum diğerleri pek başarılı değil. O fiyatı hak etmiyor.

Geri
Yukarı