2000 TL altı SSD önerisi

Bütçe
2000
Gen4 SSD destekliyorken, Gen3 SSD almanız mantıklı değil.
İyi güzel ama bütçe yok arkadaşta. MLD M500 mü önerelim?
Bu var ama ısınıyor haberiniz olsun. Soğutucu şart.
Bunu öner o zaman. Hem daha ucuz.

Bu var ama ısınıyor haberiniz olsun. Soğutucu şart.
soğutucu fiyatlarına bi ufak baktımda 150 200 civarından başlıyor gibi hem benim laptopa uygun olur mu bilmiyorum. Yaklaşık 1500 civarına geliyor soğutucuyla beraber 970 evo plus almam daha mantıklıı olur gibi geldi.

970 evo plus alarak acele etmek yerine kingston kc3000 için beklemem daha mantıklı olur mu sizce? belki bir miktar daha para ayarlayabilirim bir miktar beklersem

soğutucu fiyatlarına bi ufak baktımda 150 200 civarından başlıyor gibi hem benim laptopa uygun olur mu bilmiyorum. Yaklaşık 1500 civarına geliyor soğutucuyla beraber 970 evo plus almam daha mantıklıı olur gibi geldi.

970 evo plus alarak acele etmek yerine kingston kc3000 için beklemem daha mantıklı olur mu sizce? belki bir miktar daha para ayarlayabilirim bir miktar beklersem.
KC3000, yuvarlar 970 Evo Plus'ı. 980 Pro'dan bile iyi bir SSD. Ben olsam beklerdim. Bu arada arkadaşın attığı G2'yi almayın. Daha ucuza Düz NVMe olan hali var ve ısınma sorunu yok.

KC3000, yuvarlar 970 Evo Plus'ı. 980 Pro'dan bile iyi bir SSD. Ben olsam beklerdim. Bu arada arkadaşın attığı G2'yi almayın. Daha ucuza Düz NVMe olan hali var ve ısınma sorunu yok.
Makine Müh. okuyorum fazla fazla program kullanmaya başlayacağım değerlendirmesiyle KC3000 daha mantıklı gelmeye başladı. Bir miktar parayı bulmayı deneyeceğim yapamazsan 970 Evo Plus ile devam edeceğim gibi görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı