2000 TL bilgisayar toplama

Furkan_M

Decapat
Daha fazla  
1000-2000 TL bütçe ile güncel oyunları en düşük oyunlarda oynatabilecek, sıfır ikinci el karışık bir bilgisayar toplamak istiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Eğer şanslıysanız full ikinci elde iş görür bir bilgisayar bulabilirsiniz. Bir arkadaşım ikinci elden 2600 TL'ye 1060 ekran kartlı bir bilgisayar bulmuştu. Bilgisayarı beraber açtık. Ekran kartı 0'dı korumaları bile duruyordu. Ayrıca depolama olarak yalnızca 480 GB'lık bir SSD ile satılıyordu fakat içine baktığımızda + olarak hiç takılmamış 1 TB'lık bir HDD ile karşılaştık. Sanırım eski sahibi bazı şeyleri gözden kaçırmış :D. Demem o ki bu işler biraz şansa bağlı. Çokça araştırmanızı öneririm.

1000-2000 TL bütçe ile güncel oyunları en düşük oyunlarda oynatabilecek, sıfır ikinci el karışık bir bilgisayar toplamak istiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Benim zamanım gelmiş :)
Toplam 2043TL çoğu kişi diyecek işlemcinin sitesi çok güvensiz oradan almayın diyecekler ama ödeme seçeneklerine bakmanızı tavsiye ederim kapıda ödemeyi seçin gönlünüz rahat olsun hiçbir parça 2.el değil ekran kartlı Ryzen 3 1200 ve RX460 ikiliside kurulur ama hem 2.el hem de aşabileceği için yapmadım.

Benim zamanım gelmiş :)
Toplam 2043TL çoğu kişi diyecek işlemcinin sitesi çok güvensiz oradan almayın diyecekler ama ödeme seçeneklerine bakmanızı tavsiye ederim kapıda ödemeyi seçin gönlünüz rahat olsun hiçbir parça 2.el değil ekran kartlı Ryzen 3 1200 ve RX460 ikiliside kurulur ama hem 2.el hem de aşabileceği için yapmadım.

Hocam Ryzen5'in o kadar ucuz olması şaşırtıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı