2000 TL bilgisayar toplama

Bütçe
2000 TL
Sıfır imkansız gibi bir şey bu fiyata. GT730'un bile fiyatı uçmuş vaziyette

Ekran kartını fiyatını göz önüne almanız için bir örnek verdim. Bu denli düşük bütçeli bir bilgisayar toplanabilir mi bilmiyorum. İkinci el belki ama sıfır hiç sanmıyorum.

Bir arkadaşım istiyor. İçinde ekran kartı falan olmasına gerek yok. Alacak kişi en fazla Minecraft oynarım diyor.

2. el hayatta olmazmış. Öyle diyor kendisi.
Arkadaş birazcık sorunluymuş. 2. el hayatta olmazsa kendisi anca Turbox alır. Hatta onu bile alamaz.

Hocam R3 1200 bile 1500 TL fiyatlara satılıyor, sıfır almak imkansız gibi bir şey. En iyi çözüm 2. El tercih etmesi diyeceğim ama arkadaşında istemiyor. Bence bu sevdadan vazgeçsin .

İkinci el Xeon sistem toplanabilir. Bir şekilde az da olsa performans alınır. Aksi takdirde mümkün değil.

Hocam Kırıkkale'de yaşıyorsanız Milenyum Bilgisayar 4.nesil i3 işlemcili, MSI GTX 1050ti ekran kartlı bilgisayar satıyordu. Fiyatı 3000 tl lakin internet kafe bilgisayarı olduğu için sistem yorgun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…