2000 TL bilgisayar toplama

• Konuyu başlatan Hasan Tanrıverdi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 783
H

Hasan Tanrıverdi

Ziyaretçi
Arkadaşlar yakın zamanda bir sistem topladım aramızda 2000 TL sistem toplamak isteyen arkadaşlar varsa onlarda toplayabilir :)
Sistemin özellikleri;
2. El R5 1600 Garantili 480 TL buldum 14 nm
2. El Gigabyte A320M S2H+Corsair Vengance 8 GB 3000 MHz RAM ikisini set olarak 450 TL aldım garantileri var.
2. Gigabyte RX 570 4 GB Miningsiz 550 TL aldım garantisi yok.
2. El FSP 500AHBC PSU 125 TL
Şu an bu sistem kasa ile 1900 kasasız 1600 TL tutuyor. Sizce nasıl? Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güzel hayırlı olsun sistem. Ama garantisiz ekran kartı almak doğru değil bence. Mining olayından emin olmadığınız için garantilik durum olursa sıkıntı olabilir.

Yani bana göre iyi de keşke PSU 80+sertifikalı olsaymış.
PSU'da 80+ verimlilik sertifikası mevcut zaten.

@Silinen üye Sistem güzel duruyor. Kasa olarak benim de kullanıp incelemesini yaptığım Sharkoon Pure Steel RGB'ye bakabilirsin. 3 gün içerisinde kampanyası bitiyor. Bu da incelemesi.

Eğer ki ikinci el kasa istersen elimde 5 6 aylık sıfır sayılabilecek garantili, kutulu, faturalı TX K3 var. Orta segmentte PC toplamak için ideal. 70₺'ye bırakırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı