2000 TL E-spor PC Toplama

Atakan Atabey

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. PC toplamak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Bütçe 2000 TL max 2100 TL.
  • Kesinlikle AMD istemiyorum. Intel ve Nvidia olsun.
  • Anakart ve ekran kartı markalarında MSI, Gigabyte, Sapphire ve Asus olursa iyi olur.
  • Amatör bir E-spor oyuncusuyum ve CS:GO, LOL ve Overwatch gibi oyunlar oynarım.
  • Youtube ve Twitch'te yayın yapmayacağım.
  • Monitör 1920&1080 olmalı ve HDMI girişi olmalı.
  • Mouse ve klavye de bütçe içerisinde. (mouse olarak G300s düşünüyorum.)
  • Kasaya çok önem vermem ama kaliteli olsun.
  • Kalitesiz (ÖR/Everest) marka kullanılmasın.
  • Anakart gaming olsun çünkü internet bağlanısı önemli.
  • Ram Min. 8 GB olmalı.
  • İşlemci ve ekran kartı çok kötü olmasın belki ileride Far Cry gibi oyunlar oynayabilirim.
  • En az 2-3 yıl idare etmeli.
Biraz uzun oldu ama yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bütçe ile bunlar mümkün değil açıkçası. Ayrıca e spor üzerine yoğunlaşmış isen daha zor çünkü ekipmanları üst düzey tutman gerekicek. 2.el kasalara yönelebilirsin. Yada bütçeni yükseltirsin.

Ara Toplam1.865,72 TL
Toplam KDV335,83 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.201,55 TL
[TBODY] [/TBODY]

Bütçeyi aştım çünkü başka ekipmanlar da istiyordunuz. RX 460 2GB. 4GB olanı koymadım, çünkü 4GB kullanacak güce sahip ekran kartı değil. Ancak RX 460 2GB ürünü günümüzdeki bütün oyunları 1080p'de çalıştıracak güce sahip karttır.

Ara Toplam1.865,72 TL
Toplam KDV335,83 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.201,55 TL
[TBODY] [/TBODY]
Bütçeyi aştım çünkü başka ekipmanlar da istiyordunuz. RX 460 2GB. 4GB olanı koymadım, çünkü 4GB kullanacak güce sahip ekran kartı değil. Ancak RX 460 2GB ürünü günümüzdeki bütün oyunları 1080p'de çalıştıracak güce sahip karttır..
Yanlız RAM ile anakart uyumlu değil ve keşke anakartı biraz kaliteli seçseymişsiniz ama genede emeğinize sağlık

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı