2000 TL konforlu koltuk önerisi

Bwerken

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar 2000 TL bütçe ile bir PC koltuğu almak istiyorum. Yaklaşık 7-8 yıldır adore Max oyuncu koltuğu kullanıyorum artık oturma yeri ve kolçakları ezilip taşa döndüğü için yenisini almaya karar verdim. Almışken de adam akıllı bir koltuk almak istiyorum. Boyum 1.87 olduğu için açıkcası bu koltukta sırtım tam oturmuyordu ve eğri durmaktan artık omurgam kayacak neredeyse. İnternetten biraz baktım aslında ikea markus almaya karar vermiştim çünkü oyuncu koltuğu altındaki birçok marka övülürken bir o kadar da gömülmüş ve garantilerinden vs. çok şikayet geliyordu. Ama genede almadan bir buraya da sormak istedim. Uzun lafın kısası önerileriniz kullandığınız veya denemiş olduğunuz koltuklar varsa önerir misiniz?

Koltuğum: Max Racing Oyuncu ve Çalışma Koltuğu - Gri-Siyah-Kırmızı Fiyatı ve Özellikleri

xDrive Akdeniz tam size göre.

Bende görmüştüm aslında Akdeniz ve atak serisi arasında kaldım. Zayıfım esasında 1.87'yim ve 70 kiloyum. Atak alacaktım oturma yeri daha geniş vs. diye ama arada aşırı kaldım. Bir yandanda uzun süreli kullanımlarda falan ıkea markus hala çok öneriliyor. Ne yapmalıyım bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı