2000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2000

Roxien

Centipat
Daha fazla  
Merhaba;
Oyuncu kulaklığı almak istiyorum ama bir türlü karar veremedim ne alacağıma. Bende sizlere sormak istedim. Valorant'ta iyi ses kasabileceğim bir kulaklık arıyorum. Deneyim ve tecrübelerinizi aktararak öneride bulunursanız sevinirim.
Corsair Void Elite aldım ancak equalizer ayarı hoşuma gitmedi ve iade ettim. SteelSeries Arctis 1'de aldığım ses kalitesini alamadım. Cızırtı ve boğuk ses veriyordu. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hyper x Cloud 2 deneyebilirsiniz.

Onuda tavsiye eden arkadaşlarım oldu hatta bildiğim kadarı ile çoğu yayıncı ve profesyonel oyuncular kullanıyor. Ama performansı nasıldır biliyor musunuz?
Hocam 4 5 ay sonra alacağım ama performansının çok iyi olduğunu bi arkadaşımdan biliyorum.

Logitech G PRO X Wireles 2000 liranın biraz üstünde fakat gerçekten kaliteli bir ürün.

500 TL daha fazla verip kablosuz bir şekilde en iyi deneyimi almak istiyorsanız:LOGİTECH G733
Ki bence kablosuz kulaklık daha konforlu

500 TL daha fazla verip kablosuz bir şekilde en iyi deneyimi almak istiyorsanız:LOGİTECH G733
Ki bence kablosuz kulaklık daha konforlu
Evet konforlu ama corsair void de yaşadığım sorunu yaşamak istemem. Böyle bir sorunu var mı acaba?

Tamamdır onu da listeye ilk onu yazdım.
Aktif olarak kullanıyorum ve kullandığım en iyi kulaklık diyebilirim. Wireles olarak logitech g proya geçmeyi düşünüyorum ben ona da bakabilirisin biraz daha pahalıdır ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…