2000 TL Oyun/Montaj Amaçlı AMD APU Sistem Önerisi

Asinohut

Hectopat
Daha fazla  
2000 TL kadar bütçem var. MOBA (Dota2, LoL, HotS), BF4, CS:GO ve bazı AAA oyunları oynuyorum. Video düzenlemesi yapıyorum ve Adobe programlarını çok kullanıyorum. Sizce APU sistem toplasam bu programları rahat kaldırır mı? Sonradan ekran kartıyla güçlendirme mantıklı mıdır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldırır. Technopat'da test videoları vardı zaten. Cs Go da falan sıkıntı yaşamıyorlardı. Technopat'ın kanalına bakıp izleyebilirsin. Ekran kartı takviyesi ileri ki zamanlarda düşünülebilir. Lakin apu sistemin lol,cs go gibi oyunlarda sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum. Parçaların uyumluluğuna dikkat et yeter :)

2000 TL kadar bütçem var. MOBA (Dota2, LoL, HotS), BF4, CS:GO ve bazı AAA oyunları oynuyorum. Video düzenlemesi yapıyorum ve Adobe programlarını çok kullanıyorum. Sizce APU sistem toplasam bu programları rahat kaldırır mı? Sonradan ekran kartıyla güçlendirme mantıklı mıdır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Aynı bende senin gibi düşünüyorum. Kısmetse 1 ay içinde alacağım bende bu sistemi. Lakin 2.000 tl vermeye gerek yok. 1.600'e güzel bir sistem toplanıyor. Doların düşmesini beklersen 1.500 tl ye alırsın.

Dosya Ekleri

• sistem.JPG
    sistem.JPG
    91,4 KB · Görüntüleme: 218
Şu an çoğu kişi i3 6100 ile A10 7890k arasında kalıyor. DDR4 bellek desteklememesi A10 alacaklarını vazgeçiriyor. En iyisi yıl sonunda çıkacak zen işlemcilerini beklemek AMD'nin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı