2000 TL Oyun Sistemi Toplama

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar, tamamen oyuna yönelmiş bir PC toplamak istiyorum. Biraz zorlayıp belki 2300 çıkabiliriz. Tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi günler.

Neden böyle aktiflik düştü burada?

Hocam bu sistem alınabilecek en iyi sistemler arasında bu fiyatlarda.
Ekran Resmi 2016-07-04 23.49.29.png

O anakart yanındaki hediye mouse dışında H110M gaming ile aynı. Ona o kadar para vereceğine, B150 Bazooka almalısın. SSD konusunda Samsung'dan şaşma. Arkadaşın topladığı sistem 1-2 değişiklik yapıldğında çok güzel bir hal alabilir.

Hocam bu sistem alınabilecek en iyi sistemler arasında bu fiyatlarda. Eki Görüntüle 172172
Bu sistem biraz eksik olmuş. Anakart MSI H110M PRO-VD yapılıp işlemci i5 6402p yapılabilir. SSD'yi mümkünse Kingston veya Samsung marka alın. Hi-Level alacağınıza hiç SSD almamanız daha iyi. Güç kaynağı paraya kıyılıp Aerocool Kcas 600W alınabilir. Çünkü 80+ bir güç kaynağının 100W için prizden çektiği güç ile 80+ olmayan bir güç kaynağının 100W için prizden çektiği güç arasında fark var. Dark N10 kasa o bütçeye fazla kaçmış. Aerocool GT Black Edition + Aerocool Kcas 600W alınabilir. Ya da güç kaynaklı Zalman R1 alınabilir. Rami Kingston yapmanızı öneririm.

Bu sistem biraz eksik olmuş. Anakart MSI H110M PRO-VD yapılıp işlemci i5 6402p yapılabilir. SSD'yi mümkünse Kingston veya Samsung marka alın. Hi-Level alacağınıza hiç SSD almamanız daha iyi. Güç kaynağı paraya kıyılıp Aerocool Kcas 600W alınabilir. Çünkü 80+ bir güç kaynağının 100W için prizden çektiği güç ile 80+ olmayan bir güç kaynağının 100W için prizden çektiği güç arasında fark var. Dark N10 kasa o bütçeye fazla kaçmış. Aerocool GT Black Edition + Aerocool Kcas 600W alınabilir. Ya da güç kaynaklı Zalman R1 alınabilir. Rami Kingston yapmanızı öneririm.
Hocam bir tabir var '' SSD nin ölüsü bile sistemi hızlandırır'' diye o mantıkla seçtim. Dileyen değiştirebilir tabiiki.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı