2000 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
2000

Hunters61

Hectopat
Yer
Guadalajara
Daha fazla  
Aktif olarak Corsair Void Elite stereo kullanıyorum. Kafa bandı tarafı kırık, dışarıya çok ses veriyor. YouTube'da müzik dinlerken Discord'daki biri beni duyabiliyor ve oyunlarda mikrofona basınca oyunun sesi onlara gidiyor. Böyle sorunları sevmiyorum. Oyun oynayan biriyim ve çok fazla müzik dinlerim. Beni tatmin edecek, ses seviyesi yüksek bir kulaklık istiyorum. Ses kartım ALC887.

İkinci el önerilere de açığım. Aklımdaki kulaklık ise Logitech G335, sizce alınır mı?

Beklentinize bağlı. Alpha giriş seviyesi ses yongasıyla da sürülür. Ama ben dolu dolu ses istiyorum diyorsanız 200-300 liraya ses kartı alır öyle kullanırsınız.

Bir de bu bahsettiğim sorunları yaşamam değil mi?

Kesin yaşanmaz diyemem elbette ama yaşayana pek denk gelmedim. Ses izolasyonu güzel.

Beklentinize bağlı. Alpha giriş seviyesi ses yongasıyla da sürülür. Ama ben dolu dolu ses istiyorum diyorsanız 200-300 liraya ses kartı alır öyle kullanırsınız.

Kesin yaşanmaz diyemem elbette ama yaşayana pek denk gelmedim. Ses izolasyonu güzel.

Öneriniz için teşekkür ederim, o zaman en geç 1 haftada Cloud Alpha alacağım gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı