2000 TL palm grip mouse önerisi

Bütçe
2000 TL

Hangisi daha mantıklı olur? @Famronty @NYTMARE @oguzunluerler1

Son düzenleme:
Ben olsam deathadder v3 alırdım açıkçası. Sonra delux sonra vgn. Vgn dfly pro versiyonu (aliexpresste olan) daha iyi bir secenek hatta o muhtemelen bu ucunden daha iyi secenek ama su an fiyat bakamiyorum. Kablolu olmasi sorun degilse DA V3 cok iyi.

Onun disinda swarcow diye bir yt kanali var ona bakilabilir.

Ben olsam DeathAdder V3 alırdım açıkçası. Sonra Delux sonra VGN. VGN dfly Pro versiyonu (AliExpress'te olan) daha iyi bir secenek hatta o muhtemelen bu ucunden daha iyi secenek ama su an fiyat bakamiyorum. Kablolu olmasi sorun degilse da V3 cok iyi.

Onun disinda swarcow diye bir YT kanali var ona bakilabilir.

Yurt dışından almak istemiyorum genellikle çok uzun bekletiyorlar. Gümrükde falan sıkıntı çıkar mı? Garantisi oluyor mu?

Delux m800 Pro ile VGN DragonFly arasındaki farklılıkları bilmiyorum. Aynı sensöre sahipler diye hatırlıyorum. Onun dışında skatez, swtich farklılıkları var mı bilmiyorum.

Deathadder V3 kablolu olduğu için tercih etmezseniz diğer modelleri değerlendirin. Aralarında çok fark yok.

Garanti, kalite açısından rahat olmak istiyorsanız Deathadder V3 daha öne çıkan bir model.

Kablolu kullanım ile derdiniz yoksa DeathAdder V3 en iyi tercih ama kablosuz olarak benim attığım fareyi almanız daha iyi olur palm tutuş için.

Geri
Yukarı