2000 TL sistem önerisi

Bütçe
2000
Akşam gezerken yine bir şey buldum bir bakar mısın darboğaz olur mu diye.

GTX 750 1GB.
Intel Core 2 Quad 8400.
120GB SSD.

Darboğaz olacağını sanmam, olursa da az olur. Bu bütçeye çıkan belki de en iyi bilgisayar olabilir. RAM'i kaç GB o bilgisayarın?

@xtrhal hocam zaten bütçe çok kısıtlı bu bütçedeki bilgisayarların çoğu LGA775 veya LGA1155 soket işlemcilere sahip ama işlemci eski o konuda haklısın ama bütçe olmayınca mecbur kalınıyor maalesef.

Darboğaz olacağını sanmam, olursa da az olur. Bu bütçeye çıkan belki de en iyi bilgisayar olabilir. RAM'i kaç GB o bilgisayarın?

@xtrhal hocam zaten bütçe çok kısıtlı bu bütçedeki bilgisayarların çoğu LGA775 veya LGA1155 soket işlemcilere sahip ama işlemci eski o konuda haklısın ama bütçe olmayınca mecbur kalınıyor maalesef.
8gb hocam

Neyse forumdakiler çok yardımcı olamadı ama ben 1700 tl ye toplayabildim şuan

Haklısınız ama işlemci önemli bir parça olduğundan eski olması sıkıntı yaratabilir, en azından eski AMD işlemcilere bakılabilir.

Evet günümüzdeki oyunları açsa yeter cs go valorant lol falan 100-200 fps arası alsam benim için iyi olur

Günümüzdeki oyunları açıcak birşey toplanır babanız böyle şeylere boş masraf diyorsa ve öğrenciyseniz maalesef
Üzüldüm hocam, umuyorum istediğiniz gibi bir sistem toplarsınız.

Geri
Yukarı