2000 TL telefon önerisi

Rosseckx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Sovngarde
Kardeşime telefon alacağım. 2000 TL civarı mümkünse aşmasa iyi olur. Fiyatlar gerçekten fena oynamış. Aklımda Realme 5I var. Önerilerinizi bekliyorum.

Note 8/ Note 8 Pro artık F/P değil. Uzak durulması gereken modeller. Note 8 Pro 1800 liradan 2500'e uçtu. Kamerası 64 MP ama giriş seviye, yanıltıcı olsun diye 64 MP yapmışlar.

Note 8'e ben de 2500 lira vermem açıkçası. 400 lira daha ekleyip Note 9 Pro almak daha mantıklı. Ancak o zaman da fiyat yükseliyor.

Annem için telefon bakıyorum. Xiaomi Mi Note 3 kullanıyorum yaklaşık 3 senedir ve çok memnunum. İkinci elden 1000 liraya bulsam belki alırdım :) O yüzden Xiaomiye alıştım aslında Xiaomi almak istiyorum ama fiyatlar biraz engel oluyor.

Note 8 2000 lira olsa alırdım bu arada.

Realme 5i yazılım, garanti vs konusunda nasıl sizce? Yeni marka olunca insan çekiniyor biraz.

Yeni marka değil aslında. Oppo'nun alt firması. Bu bütçede en iyisi Realme 5i bana göre.

Yeni marka derken yanlış dile getirmişim. Daha önce kullanmadığım bir marka olunca insan biraz çekiniyor açıkçası. Bu yüzden daha önce kullandığı markadan devam etmek istiyor eğer memnuniyet duyduysa.

Xiaomi'nin Redmi alt markası gibi Oppo'nun da bütçe dostu amaçlı Realme'si var demek ki.

Geri
Yukarı