2000 TL 'ye Laptop Önerisi

simpson

Kilopat
Daha fazla  
Gösterdiğiniz modeller birbirinden farklı karakterdeler.Bütçenizi belirtmişsiniz bir de bilgisayarı kullanım amacınızı(Oyun, internet, okul v.s.) belirtirseniz daha rahat bir öneride bulunulabilir.

Buldukların arasına en iyisi Asus. Oyun için alıyorsan, bütçeni artırıp Monster, MSI, Victor markalarına gözat.
Freedos olması ne değiştirecek anlamadım :) Microsoft, öğrencilere bedava Windows 8.1 veriyor.

Oyun olarak sadece Euro Track Simulator 2 oynuyorum.Onun dışında Elektronik Mühendisliğinde kullandığım programlar için kullanacağım.Bir de bedava windows 8.1 i bilgisayarda windows 8 yüklü olmadan direk indirebiliyor muyuz ? k550ln bütçemi aşıyor.Kendi araştırdıklarımda bile 2000tl yi geçiyorsa fazladan parayı ben babama ödeyeceğim.

Dediklerime göre önerebileceğiniz bir model var mı ?

Oyun olarak sadece Euro Track Simulator 2 oynuyorum.Onun dışında Elektronik Mühendisliğinde kullandığım programlar için kullanacağım.Bir de bedava windows 8.1 i bilgisayarda windows 8 yüklü olmadan direk indirebiliyor muyuz ? k550ln bütçemi aşıyor.Kendi araştırdıklarımda bile 2000tl yi geçiyorsa fazladan parayı ben babama ödeyeceğim.

Dediklerime göre önerebileceğiniz bir model var mı ?

Okulda kullandığınız programları bilmiyorum. Euro Track Simulator 2, fazla sistem gereksinimi istemesede, ekran kartı ne kadar iyi olursa o kadar rahat edersiniz. Asus GTX850m -128bit fiyatına göre gayet iyi.
Dreamspark.com sitesinde öğrenci olduğunuzu kanıtladıktan sonra Windows 8.1'i iso dosyası olarak indirebiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı