2000 TL'ye iPhone 6S Plus alınır mı?

evrN

Hectopat
Arkadaşlar selam forumda yeniyim ben dolap üzerinden içi daha önce açılmamış bir adet iPhone 6S Plus 32 GB satın aldım. Sahibinden üzerinden ilan fiyatlarına baktığımda genelde 3000 TL civarı olduğunu gördüm, kısaca size sorum sizce iptal mi edeyim yoksa alayım mı? Cihazı al sat için aldım kendi cihazım iPhone 11.

1690544064655.png

Cihaz fotoğrafta gözükmektedir, sizce bu mu? Yoksa 2400 TL civarına pert iPhone 7'mi?

Arkadaşlar selam forumda yeniyim ben dolap üzerinden içi daha önce açılmamış bir adet iPhone 6S Plus 32 GB satın aldım. Sahibinden üzerinden ilan fiyatlarına baktığımda genelde 3000 TL civarı olduğunu gördüm, kısaca size sorum sizce iptal mi edeyim yoksa alayım mı? Cihazı al sat için aldım kendi cihazım iPhone 11.

Eki Görüntüle 1879881

Cihaz fotoğrafta gözükmektedir, sizce bu mu? Yoksa 2400 TL civarına pert iPhone 7'mi?
Alınmaz. O bütçede;
•Mi9T Pro, Mi9T
•Samsung S8 Serisi
•OnePlus 6 Serisi bak.

Dediğim cihazlar zamanının amiral gemisi. Bu bütçe için al-sat yapmak zor biraz.
Evet, 6S Plus'un satılması biraz zor ama ekranı kırık 7 alıp değiştirip satmak çok daha kolay.
Bütçe İPhone 8'e el veriyor ama sorun şu güzel fiyata yakalayamıyorum.

Dediğim cihazlar zamanının amiral gemisi. Bu bütçe için al-sat yapmak zor biraz.

Alacaksan da 6 serisi alınmaz. 6S-7 belki.
Hocam zaten 6S PLUS'dan bahsediyoruz 6 PLUS değil.

Eki Görüntüle 1879881

Bu tarz cihazlar al sat için çok uygun değil çünkü ömürleri az kaldı. Ancak yine de 2023 yılında kullanılabilecek, alınabilecek bir telefon.

Bu tarz cihazlar al sat için çok uygun değil çünkü ömürleri az kaldı. Ancak yine de 2023 yılında kullanılabilecek, alınabilecek bir telefon.
Hocam zaten İPhone 7 ile aynı güncellemede kaldı. Şuan İPhone 7'ye 3000-3500 TL vermektense 6S Almak daha mantıklı değil mi? Sadece işlemci farkı var o fark belli bile olmuyor artık güncelleme olayından dolayı.

Hocam zaten iPhone 7 ile aynı güncellemede kaldı. Şu an iPhone 7'ye 3000-3500 TL vermektense 6S Almak daha mantıklı değil mi? Sadece işlemci farkı var o fark belli bile olmuyor artık güncelleme olayından dolayı.

İşlemci sadece güncelleme değil oyunlarda da önemli. Ayrıca kamera olarak da iPhone 7 daha iyi. İleride belki oyunlar iPhone 6S'den desteği kesse bile iPhone 7'ye destek vermeye devam edebilirler.

İşlemci sadece güncelleme değil oyunlarda da önemli. Ayrıca kamera olarak da iPhone 7 daha iyi. İleride belki oyunlar iPhone 6S'den desteği kesse bile iPhone 7'ye destek vermeye devam edebilirler.
Tamam ama oyunlardan destek öyle çekilmiyor ki. Oyunlar sadece sürüme destek vermeyi keser ancak 6s ile 7'nin aldığı güncelleme aynı? Desteği kesse bile sizce 6s veya 7 oyun oynanılacak cihaz mı? En fazla sosyal medya bide iki fotoğraf çekersiniz.

Geri
Yukarı