2000 TL'ye kadar laptop

teoman bilgin

Hectopat
Daha fazla  
Elimde 1800tl nakit var ve biraz zorlarsam max. 2000tl'ye kadar bir laptop almayı düşünüyorum. Laptop tercihen nvidia ekran kartı içermeli. i7 işlemci olması tercihim ama i5 ile arasında çok performans farkı yok derseniz i5 te tercih edebilirim. Oynadığım oyunlar sadece Cs ve Lol. İlerdede belki low ayarlarda Far Cry tarzı oyunlarda oynamak isterim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Bu fiyatlara i7 alıp ekran kartı tırt bir bilgisayar almak yerine i5 alıp düzgün bir ekran kartı içeren bilgisayar almakta fayda görüyorum senin için.
İ5'de bütün işlerini görecektir. Bu bilgisayarı almanı tavsiye ederim. İlerde RAM ve SSD takviyesi yaparsan seni uzun zaman idare edecektir.
Asus K555LB-XO108D Core i5-5200U 4GB 1TB GT940M 2GB 15.6" FreeDos | sanalmarketim

Bütçeni zorlayabilirsen daha iyi bir ekran kartına sahip olan: Asus X550JX-XX099D Core i5-4200H 4GB 750GB GTX950M 2GB 15.6" FreeDos | sanalmarketim

Ama ilk paylaştığım laptopun da senin oynadığın oyunları çok rahatlıkla oynatabileceğini söyleyebilirim.

Önerdiğin laptoplar çok hoşuma gitti kendiminki satıldıktan sonra büyük ihtimal 940m olanı alıcam.
Önerin için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı