2000 TL'ye kadar uygun çalışma sandalyesi önerisi

Bütçe
2000

oguzhanbaran

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba,
Ben yazılımcıyım günümün ortalama 12 saati bilgisayar başında geçiyor. Bu süre tabii ki işimin yoğunluğuna göre değişiyor. Piyasada düzgün bir çalışma koltuğu bulamadım. En son ıkea'nın markus modeline baktım fakat onu da stokta bulamıyorum. Daha önceki deneyimlerinizden faydalanmak isterim. ( fiyat +-(200-300) oynayabilir problem değil) şimdiden cevap veren arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Arkadaşlar herkese merhaba,
Ben yazılımcıyım günümün ortalama 12 saati bilgisayar başında geçiyor. Bu süre tabii ki işimin yoğunluğuna göre değişiyor. Piyasada düzgün bir çalışma koltuğu bulamadım. En son ıkea'nın markus modeline baktım fakat onu da stokta bulamıyorum. Daha önceki deneyimlerinizden faydalanmak isterim. ( fiyat +-(200-300) oynayabilir problem değil) şimdiden cevap veren arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Saygılarımla.
Kumaş oyuncu koltuklarına bakabilirsin.

Dün gidip denedim Markus'u gerçekten çok beğendim onda karar kıldım fakat internet stoğunda yok. Stok olduğu an alacağım. Teşekkür ediyorum.

Hocam markusu aldım. 3 haftadır falan kullanıyorum. Günde 10-12 saat üzerinde geçiriyorum. Gerçekten bel ağrılarımı azalttı. Ekstra olarak da oldukça konforlu bir sandalye olduğunu düşünüyorum. Tavsiye ederim.
Öncelikle vakit ayırıp dönüş sağladığınız için teşekkürler. Birkaç şey daha soracağım cevaplarsanız sevinirim; file kısmı nasıl? Ben en çok onun kırılmasından tedirginim. Yanlış anlamazsanız boy-kilo durumunuz nedir? Malum bazı sandalye/koltuklar uyumsuz oluyor veya ağırlığı kaldırmayabiliyor. Bir de deri mi? Kumaş mı tercih ettiniz? (Derisini bulamadım da ondan sordum)

1.78 boyum var ve 90 kiloyum, file kısmında bi sıkıntı olacağını sanmıyorum ki olsa da ürünün 10 yıl garantisi var. Kumaş olanını aldım çünkü deri olan biraz terletebilir geldi. Fakat deri olanın kafa desteği daha yumuşaktı.

Geri
Yukarı