2000 TL'ye kulaklık önerisi

diegoarmano

Hectopat
Tamamen müzik dinlemek için kullanacağım. Bilgisayarda oyun oynamak için ayrı bir kulaklığım var. Genellikle dışarıda yürüyüş yaparken, yolculuk sırasında ve spor salonunda kullanmak istiyorum. Önceliğim kulak üstü bir kulaklık almak. Kulak üstü olarak Anker Q30 düşündüm bütçemi biraz aşıyor ama biraz esnetebilirim gerçekten değecekse. Kulak içi olarak da Jabra Elite 4 düşündüm alternatif önerileriniz varsa alırım bütçeyi 2600-2700 TL civarına kadar esnetebilirim. Telefonum iPhone 15.

Jabra Elite 3 Active öneririm, fakat bir üst modeli olsun derseniz dediğiniz gibi Jabra Elite 4 alabilirsiniz, Elite 4 nasıldır bilmiyorum ama Elite 3'den oldukça memnunum.

Jabra Elite 3 Active öneririm, fakat bir üst modeli olsun derseniz dediğiniz gibi Jabra Elite 4 alabilirsiniz, Elite 4 nasıldır bilmiyorum ama Elite 3'den oldukça memnunum.
Büyük ihtimalle ona yöneleceğim kulak içi düşünürsem. Çünkü Elite 4 Active 3000 TL bandına yaklaşmış. Elite 3 Active modeli 1500 TL'ye bulunuyor ve bass performansı daha iyiymiş. Sporda kullandınız mı acaba? Düşme yapıyor mu?

Büyük ihtimalle ona yöneleceğim kulak içi düşünürsem. Çünkü Elite 4 Active 3000 TL bandına yaklaşmış. Elite 3 Active modeli 1500 TL'ye bulunuyor ve bass performansı daha iyiymiş. Sporda kullandınız mı acaba? Düşme yapıyor mu?
Sporda kullanmadım fakat çok sarsıntılı otobüs yolcuklarında epey bir kullandım, şu zamana kadar dışarıda kullandığım süre boyunca, benim dikkatsizliklerim harici kulağımdan düştüğü olmadı.

Sporda kullanmadım fakat çok sarsıntılı otobüs yolcuklarında epey bir kullandım, şu zamana kadar dışarıda kullandığım süre boyunca, benim dikkatsizliklerim harici kulağımdan düştüğü olmadı.
Hocam telefonunuz iPhone mu acaba? Apple cihazlarda Android cihazlara göre daha yüksek son ses seviyesi verdiği söyleniyor. Bilginiz var mı?

Geri
Yukarı