2000 TL'ye telefon tavsiyesi

Rolex56

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 7 var 2300 ila 2500 arası 2000'e pazarlık ile alırım diye düşünüyorum. iPhone 7 yerine önerebileceğiniz bir telefon var mı bu fiyata?

Şu anki telefonum: J7 Prime.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 7 var 2300 ila 2500 arası 2000'e pazarlık ile alırım diye düşünüyorum. iPhone 7 yerine önerebileceğiniz bir telefon var mı bu fiyata?

iPhone 7 pek tercih şu anda edilmiyor ne yaziki iPhone 7'nin desteği çekildiği için zamanla program destekleride geri çekilecek ve yavaşlamalar takılmalar hatta çökme sorunları olacak. Örneğin Discord, Netflix, YouTube gibi.

iPhone 7 pek tercih şu anda edilmiyor ne yaziki iPhone 7'nin desteği çekildiği için zamanla program destekleride geri çekilecek ve yavaşlamalar takılmalar hatta çökme sorunları olacak. Örneğin Discord, Netflix, YouTube gibi.

2000e iPhone 7'den daha iyi bir telefon yok ama.

J7 de kalmanı öneririm biraz daha para koyup adam gibi bir şey alırsın biriktir yani 3000 4000 gözden çıkarılmalı bence güzel telefon almak için.

2000e iPhone 7'den daha iyi bir telefon yok ama.

Alırsa olabilecek sorunlar bunlar gerçekler. Evet 2000'e iPhone 7'den iyi telefon yok ama 3 veya 4 ay sonra çökme takılma ve program desteği gibi sorunlar olacak örnen şu an elime iPhone 8 Plus var ve daha dün format atmama rağmen çöküyor Jailbreak hiç atmadım

Geri
Yukarı