20000-22000 TL'ye sistem toplama

monardescols

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni bir hazır sistem ya da toplamaya karar verdim bütçe belirttiğim gibi bu bütçeye en iyi sistemi önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

OEM kasalara bakabilirsin hocam genelde daha uygun fiyatlara satılıyorlar 17-18k bir PC alıp kalanına monitör falan alırsın sistem öneremiyorum pek bilgim olmadığı için kötü bir tavsiyede bulunmak istemem. “oem kasaların ne dezavantajları var neden bu kadar piyasanın altında.” diye konu açmıştım 2 arkadaş şunları demiş onları söyleyebilirim.

Görünüşleri havalı değil. Büyük farklarından biri bu. Onun dışında hazır OC'lenmiş olmuyorlar. Yani RTX3060 OEM ile MSI 3060 arasında fark yok ikisi de aynı çipi kullanıyor.
Geliştirmeye çok açık olmamaları. Hazır ürün gözüyle bakılarak hem maliyetleri kısmak için hem de bu şekilde kullanılacağı düşünülerek kötü anakartlar ve PSU'lar kullanıyorlar. Genellikle iki bellek slotu ve ancak sistemi ucu ucuna yürütecek PSU koyuyorlar.

Asus Rtx 3060 Dual 12 GB Ryzen 5 5600 16 GB ram 3200 Mhz xpg s70 blade 1 TB lı bir sistem buldum 21.000 liraya oyun performansı nasıl olur

Yeni konular

Geri
Yukarı