20000-25000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
25000 veya 1500 euro
Aga burada ne dönüyor böyle.Biri 10875H monster biri G900 önermiş.Tövbeler olsun.Buna bakın:

Hocam 22k nın biraz üstüne çıkabilirim başka öneriniz var mı? Bu arada büyük ihtimal victus 16yı alacağım ama hala bi ukte var içimde

Hocam bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Benim attığım Monster'ı neden önermiyorsunuz? Sadece işlemcisi yüzünden mi?

Hocam o arkaşın mesajlarını dikkate almayın lütfen🙂
Hocam monster için pek iyi şeyler duymadığım için en baştan elemiştim önerir misiniz

Hocam 22k nın biraz üstüne çıkabilirim başka öneriniz var mı? Bu arada büyük ihtimal victus 16yı alacağım ama hala bi ukte var içimde

Hocam monster için pek iyi şeyler duymadığım için en baştan elemiştim önerir misiniz
Hocam Monster'ın Abra serisinin Clevo kasalarında kronik ısınma var. Monster alabilirsiniz.

Hocam 22K'nın biraz üstüne çıkabilirim başka öneriniz var mı? Bu arada büyük ihtimal victus 16'yı alacağım ama hala bir ukte var içimde

@Artoria Pendragon hocamın attığı Monster'da düşünülebilir. Birin de 100W 3060 varken birinde 130W var. Ama HP'de 12700H ve DDR5 ile önde. Burada karar size kalmış. Ben olsam HP'yi alırdım

Attığın cihazin o işlemciyle nasıl uyumlu olduğunu düşünüyorum ama uyumluymus galiba, alınabilir.
Hocam bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Benim attığım Monster'ı neden önermiyorsunuz? Sadece işlemcisi yüzünden mi?

Hocam o arkaşın mesajlarını dikkate almayın lütfen🙂

Hocam 22K'nın biraz üstüne çıkabilirim başka öneriniz var mı? Bu arada büyük ihtimal victus 16'yı alacağım ama hala bir ukte var içimde

Hocam Monster için pek iyi şeyler duymadığım için en baştan elemiştim önerir misiniz?

10. nesil işlemciler gereksiz ısınıyor. Üstüne bu işlemci 5.1 GHz'e kadar çıkabiliyor. 95-100 dereceleri kesin görecektir kasası ne kadar alüminyum olsa bile

Yeni konular

Geri
Yukarı