20000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
20000
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben laptop arıyorum. Hem oyun için hem günlük kullanım için, yurtta kaldığım için fanlardan fazla ses gelmemesi benim için önemli (ya da çalışma hızı ayarlana bilsin). İşlemcisi i5 11 nesil ya da daha iyi bir işlemci tercihim. Bütçem 20000 TL bana yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar, ben laptop arıyorum. Hem oyun için hem günlük kullanım için, yurtta kaldığım için fanlardan fazla ses gelmemesi benim için önemli (ya da çalışma hızı ayarlana bilsin). İşlemcisi i5 11 nesil ya da daha iyi bir işlemci tercihim. Bütçem 20000 TL bana yardımcı olursanız sevinirim.

Reis, laptop kesin istiyorsan Lenovo Ideapad Gaming 3 11.Nesil Core i5 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Lenovo Ideapad Gaming 3 11.Nesil Core i5 Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu öneririm, ama laptop çok ısınır haberin olsun bence sistem topla, ama ben taşımak istiyorum diyorsan laptop al, bide excalibur, monster ve casper'den uzak dur
Bu fiyata i5 11. nesil mi alsın? Ayrıca Excalibur ile Casper aynı marka, bildiğini sanmıyorum.

LENOVO IP Gaming 3 Intel Core i5-12500H 16G 512GB SSD RTX3050Ti 4GB 15.6 Stokta yok galiba ama gelince yine bir düşün pahalanmadan. Aynı model var fan sesi ayarlanıyor performans denge sessiz diye performans fan sesi duyulabilir ama denge kipinde pek duyulmaz. Şarj olmadan kullanacaksan biraz sıkıntı çekebilirsin çünkü şarjı pek iyi çok fazla dayanmıyor şarj, ama Gaming laptop olduğu için normal diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı