20000 TL'ye monitör dahil sistem önerisi

menura

Femtopat
Daha fazla  
EASTER-EG3 / INTEL I5-12400F / ASUS GeForce DUAL RTX 3060 V2 OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Böyle bir sistem almak istiyorum sizin görüşleriniz nelerdir? Daha iyi hale getirebilir miyim? Ya da önerebileceğiniz başka modeller var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia olarak:

Nvidia olarak:
hocam bu işlerden pek fazla anlamadığım için soruyorum. Nvidia olarak önerdiğin kasa da 3060ti olmasına rağmen neden fiyat olarak aralarında fark yok diğer parçaların hangisi daha alt model ve ileride sıkıntı çıkarır mı?

Hocam bu işlerden pek fazla anlamadığım için soruyorum. NVIDIA olarak önerdiğin kasa da 3060 Ti olmasına rağmen neden fiyat olarak aralarında fark yok diğer parçaların hangisi daha alt model ve ileride sıkıntı çıkarır mı?

Çünkü RX 6700XT 3060 Ti'den daha iyi. 2'sinde de tek kötü parça anakart ama o kadar da kötü sayılmaz. İhtiyaçlarınızı karşılaması yeterlidir.

Çünkü RX 6700XT 3060 Ti'den daha iyi. 2'sinde de tek kötü parça anakart ama o kadar da kötü sayılmaz. İhtiyaçlarınızı karşılaması yeterlidir.
peki hocam oyunlarda yaklaşık 10-20 fps için RTX gibi bir teknoloji bırakılır mı? Zaten DLSS ile o kaybolan fps değerleri eşitlenmiyor mu?

Peki hocam oyunlarda yaklaşık 10-20 FPS için RTX gibi bir teknoloji bırakılır mı? Zaten DLSS ile o kaybolan FPS değerleri eşitlenmiyor mu?

AMD tarafında da FSR var. 10-20 değil 30FPS hatta daha yüksek fark var. RT teknolojisi 3060 gibi kartlarda performanslı olmaz maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı