20000 TL'ye PC toplama önerisi

Bütçe
20000tl (Fakat az da olsa geçebilir)
klavye 400-520 arası, mouse 400-450 arası
sadece şu klavye ve mouse eksik hangi marka modeli seçeceğimi bulamadım birisi bana bu konuda yardımda bulunursa çok sevinirim
fiyatı uygun olsun yeterli

Son düzenleme:
ARCTIC Liquid Freezer II 240 RGB - Çok uyumlu hepsi bir arada CPU AIO su soğutucu, RGB, Intel & AMD ile uyumlu, verimli PWM kontrollü pompa, fan hızı: 200-1800 RPM - Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B08WR9SFTD/ref=cm_sw_r_cp_api_i_XZE2DCCCMHZV5VZGRR1J?psc=1
Attığınızla bu aynı mı 200 lira daha ucuz sonunda rgb yazıyor sadece
1 tane kalmış daha aşağı bulunur mu yoksa vereyim mi hemen siparişi

@archeaux Aynılar. Bu ürün yurt dışından geliyor, aklında bulunsun. Yurt dışından gelmesinin bir eksisi yok, almak sana kalmış.

RTX'li sistem toplanır 20K'ya.
Ya da RX 6600.

@archeaux Aynılar. Bu ürün yurt dışından geliyor, aklında bulunsun. Yurt dışından gelmesinin bir eksisi yok, almak sana kalmış.
Fiyat olarak ne diyorsunuz soğutucuların çılgın indirime girme durumları oluyo mu yoksa dolar bazında makul müdür fiyatı

Fiyat olarak ne diyorsunuz soğutucuların çılgın indirime girme durumları oluyo mu yoksa dolar bazında makul müdür fiyatı
İstisnalar dışında bu fiyatlarda bu soğutucu. İndirim beklersen maksimum edeceğin kâr 100 hadi benden 200-250 olsun. Yapıştır. Kaliteli soğutucudur. Yanında MX-5 macunda geliyor diye biliyorum, harika.

İstisnalar dışında bu fiyatlarda bu soğutucu. İndirim beklersen maksimum edeceğin kâr 100 hadi benden 200-250 olsun. Yapıştır. Kaliteli soğutucudur. Yanında MX-5 macunda geliyor diye biliyorum, harika.
İlk parça hayırlı olsun diyelim teşekkürler

@archeaux Kasa yetse attığın 420mm'liği önerecektim, çok güzel soğutucu da piyasadaki çoğu kasaya sığmıyor bu canavar. P500A gibi bir kasa alıp bu soğutucuyu ön tarafa takman lazım ancak sığması için.
İlk parça hayırlı olsun diyelim teşekkürler
Hayırlı olsun.

@archeaux Kasa yetse bunu önerecektim, çok güzel soğutucu da piyasadaki çoğu kasaya sığmıyor bu canavar. P500A gibi bir kasa alıp bu soğutucuyu ön tarafa takman lazım ancak sığması için.
Anladım sağlık olsun kasayı galax revolution 1 e çevirdim bu arada şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…