2000TL altı telefon tavsiyesi

GM 9 Pro alın. İşte 3. Telefonum olarak kullanıyorum, kamerası dehşet, ekrana değinmek bile istemiyorum ben Amoledim diye bağırıyor. Gorilla Glass 5 kullanıyor, ve gerçekten belli ediyor. Kılıfsız ve cam filmsiz kullanıyorum hala çizik yok.
Snapdragon 660 kullanıyor, orta seviyede bir işlemci, her işinizi görür. Çift hoparlör kullanıyor, Dolby atmos destekli, ben çok memnunum hoparlöründen, tek hoparlörlü telefonla yan yana getirin, gözünüz kapalı GM 9 Pro'yu tanırsınız. Tek sıkıntısı güncelleme gelmemesi.

GM 9 Pro alın. İşte 3. telefonum olarak kullanıyorum, kamerası dehşet, ekrana değinmek bile istemiyorum ben AMOLED'im diye bağırıyor. Gorilla glass 5 kullanıyor, ve gerçekten belli ediyor. Kılıfsız ve cam filmsiz kullanıyorum hala çizik yok.
Snapdragon 660 kullanıyor, orta seviyede bir işlemci, her işinizi görür. Çift hoparlör kullanıyor, Dolby Atmos destekli, ben çok memnunum hoparlöründen, tek hoparlörlü telefonla yan yana getirin, gözünüz kapalı GM 9 Pro'yu tanırsınız. Tek sıkıntısı güncelleme gelmemesi.

Yavaşça cihazın çıkış tarihine ve günümüzdeki tarihe bakın lütfen.
1 yıl sonra 4 yıllık olacak o cihaz, 1-2 yıl önce alınırdı ama şu an asla alınmaz.

Geri
Yukarı