2000TL Fiyat/Performans Sistem

Asıl sen bilmiyorsun gelmişsin yazıyorsun.4560 işlemcisinin ne kadar yetersiz işlemci olduğunu bilmiyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
R3 2200g ile toplamak daha mantıklı 2 bin TL ye CPU içerisinde bulunan gpu, pubg low 50 60 FPS oynatıyor
Ve o apu gt1030 seviyesinde
Dediğin fps 720p de ben 1080den bahsediyorum. RX 460 ile Gt1030 arasında dağlar var.

Technopat'a girmeyeli cahil cühela seviyesi tavan yapmış. Ben Tom's Hardware'a kaçar kendinize iyi bakın.

Son düzenleme:

Dediğin fps 720p de ben 1080den bahsediyorum. RX 460 ile Gt1030 arasında dağlar var.

Technopat'a girmeyeli cahil cühela seviyesi tavan yapmış. Ben Tom's Hardware'a kaçar kendinize iyi bakın.
Kurduğun sistemden ne kadar bilgili birisi olduğun belli.Attığın oyun performanslarında bile en kötü ayarlarda 40 oluyor.Bu sistemi upgrade yapamazsın bunun yerine 2200g alirsin 6 7 fps kotu alirsin ama bi rx 570 takarsin iki kati olur sistem.

Kurduğun sistemden ne kadar bilgili birisi olduğun belli.Attığın oyun performanslarında bile en kötü ayarlarda 40 oluyor.Bu sistemi upgrade yapamazsın bunun yerine 2200g alirsin 6 7 fps kotu alirsin ama bi rx 570 takarsin iki kati olur sistem.
İşte onun 6 7 fps olmadığını anlatmaya çalışıyorum ama 40 kanıt ile 1 cahili yenemiyorum.

Bir sorum olacak ordaki ekran kartı güvenilirmi eğer sıkıntı çıkarmazsa almayı düşünüyorum OEM olmasından dolay biraz merak ettim RX460 ekran kartını 378 liraya alabilirsek eğer.
Lütfen cevap verin çok merak ettiğim bir konu.

Bir sorum olacak ordaki ekran kartı güvenilirmi eğer sıkıntı çıkarmazsa almayı düşünüyorum OEM olmasından dolay biraz merak ettim RX460 ekran kartını 378 liraya alabilirsek eğer.
Lütfen cevap verin çok merak ettiğim bir konu.
RX 460 performansını veremiyormuş, fanı da çok sesliymiş. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı