2000TL'ye kadar hard disk veya SSD önerisi

MertYılmaz223

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSİ4060 RYZEN5 5600G
Arkadaşlar bu bayramda harçlık biriktirip bir hard disk veya SSD almayı düşünüyorum. 1TB oyunları ona yüklemeyi düşünüyorum. Önerileriniz nedir?
ASUS Prime A520M-K anakart mevcut M.2 SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu bayramda harçlık biriktirip bir hard disk veya SSD almayı düşünüyorum. 1TB oyunları ona yüklemeyi düşünüyorum. Önerileriniz nedir?

Samsung EVO serisi ( M.2) öneririm.

Bu bütçede daha iyisi yok.

Samsung EVO serisi ( M.2) öneririm.
Fiyatlardan haberiniz var mı?

o fiyata 2 tb lar bulunabilir hocam

HDD almayın kesinlikle.

Neden? Neye dayanarak konuşuyosunuz? Adam oyun için alacağını söylüyor neden olmasın, yüksek sistemlerde oyun için 10 TB HDD kullanan birçok insan tanıyorum, ve bende şu an 15 yıllık bir HDD ile yazıyorum, bilmeden konuşmayın lütfen.

o fiyasta 2 tb hdd bulunabilir

Son düzenleme:
O fiyata 2 TB'lar bulunabilir hocam.

Neden? Neye dayanarak konuşuyosunuz? Adam oyun için alacağını söylüyor neden olmasın, yüksek sistemlerde oyun için 10 TB HDD kullanan birçok insan tanıyorum, ve bende şu an 15 yıllık bir HDD ile yazıyorum, bilmeden konuşmayın lütfen.

O fiyasta 2 TB HDD bulunabilir.

Sadece oyun için alınacaksa bile 10TB falan değilse alınmaz HDD.
Kioxia Exceria G2 modeli 1TB ve 2K civarı.
Depolama çok sorun derseniz belki HDD düşünülebilir ama ben olsam asla almam. Özellikle FPS oyunlarında.

Hocam ben bir vatan garanti ile ilgilide bir konu açtım orayada bir bakabilir misiniz?

Geri
Yukarı