2000TL'ye sistem önerisi

Sana ibret olsun diye yazmıştım ama herhalde amd ve nvidia ekran kartlarının performans diziliş seviyesini bilmiyorsundur.

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca diğer konuda bu yorumu yapmışsın asıl sen bilip bilmeden konuşuyorsun ben sistem toplayacağım evet FX-6300 kullanacağım fakat benimde 100 200TL daha fazla bütçem olsa bende FX-8320 kullanırım, hakaret gibi olmasın ama ben senin gibi 14-15 yaşında ki arkadaşlarla bu konuda tartışmak istemiyorum.

Hocam gerçekten seninle tartışmak istemiyorum, neden bana çıkıştığını da anlamıyorum. Öneri yapıyoruz burada. Ben FX6300'lü topladım önce arkadaşa sonra baktım fiyat aşağıda kaldı biraz bütçeye göre. Ekran kartını yükselteyim dedim, o zaman da aştı biraz bütçeyi. En iyisi 8350 yapmak gibime geldi. Bu sert çıkışlarınıza son verseniz iyi olur. Kolay gelsin, iyi günler.

Ben 100 TL az verip 6300 almak yerine 50 tl fazla verip bir üst seviye işlemci almayı önerdiğim için böyle bir tavsiye de bulundum. Öneriniz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı