2000TL'ye sistem önerisi

Eghevar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim monitör dahil 2000 tl bütçem var. Sistemde ram mutlaka 8gb olmalı, sabitdiskim var. Yardımlarınızı bekliyorum.

İndirimi bekle düz 2000 olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yönden dengesiz olmuş bende hd 7950 kullanıyorum bu işlemci ile 3 gb 384 bit bu 2 ekran kartı arasında pek fark yok .
Biraz fazla gibi bu arada senin sistemde soğutucu yok. Çok ısınan bir işlemci için stok fan mı kullanacak arkadaş.

Biraz fazla gibi bu arada senin sistemde soğutucu yok. Çok ısınan bir işlemci için stok fan mı kullanacak arkadaş.
Sen bu işlemciyi kullandınmı hiç ? Yoksa insanların yorumlarından mı alıntı yapıyorsun .
İşlemciye oc yapmayacak ise ayriyetten bir soğutucuya gerek yok .

Ben kullanan arkadaşların yorumlarından duydum. Ve overclock yapılan işlemcilerde stok fan önermiyoruz hatta tüm işlemcilerde. Ne yapıp ne edip illa bir fan alınmalı.

Ben kullanan arkadaşların yorumlarından duydum. Ve overclock yapılan işlemcilerde stok fan önermiyoruz hatta tüm işlemcilerde. Ne yapıp ne edip illa bir fan alınmalı.
Aynı işlemciyi ben kullanıyorum öyle bir sıkıntı yok stok fan yetiyor . Dediğim gibi yorumlara bakma çoğu abartıyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…