2006 tarihli sürücüleri güncelleme

suiti

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar ekran kartı hariç bütün sürücülerin tarihi 2006 gözüküyor ama bunları nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
SSD:
SCSI\DiskSamsung_SSD_860_EVO_250GRVT0

HDD:
SCSI\Disk________ST1000DM010-2EP1CC43

Ethernet Sürücüleri:
ms_agilevpnminiport
ms_ndiswanip
ms_ndiswanipv6
ms_l2tpminiport
ms_ndiswanbh
ms_pppoeminiport
ms_pptpminiport
ms_sstpminiport

Bilgisayar:
acpiapic

Depolama Denetleyicisi:
Root\Spaceport

... Daha yazamadığım bir sürü var. Fakat ben Google'ye donanım kimliklerini kopyala-yapıştır yapınca bulamıyorum. Nasıl bulacağımı söyler misiniz? Bıraktığım sürücüleri de bulmanıza gerek kalmaz.

Çözüm
2006 tarihli sürücülerin büyük bir kısmı güncellenmez. Bu sürücüler işletim sistemiyle birlikte gelir ve yine büyük bir kısmı işletim sistemine aittir. İşletim sistemi ile gelenler de ancak işletim sistemi güncellendikçe güncellenir. Tarihleri aynı kalır, sadece sürüm değişir.
2006 tarihli sürücülerin büyük bir kısmı güncellenmez. Bu sürücüler işletim sistemiyle birlikte gelir ve yine büyük bir kısmı işletim sistemine aittir. İşletim sistemi ile gelenler de ancak işletim sistemi güncellendikçe güncellenir. Tarihleri aynı kalır, sadece sürüm değişir.

Çözüm
2006 tarihli sürücülerin büyük bir kısmı güncellenmez. Bu sürücüler işletim sistemiyle birlikte gelir ve yine büyük bir kısmı işletim sistemine aittir. Bu sürücüler ancak işletim sistemi güncellendikçe güncellenir. Tarihleri aynı kalır, sadece sürüm değişir.
Çok teşekkür ederim cevabınız için. Benim sorunum SSD ile alakalı aslında, yazma hızım bazen 320 bazen 520 çıkıyor. Onu düzeltmeye çalışırken bu sürücülerin de 2006 tarihli olduğunu gördüm. SSD olarak Samsung 860 EVO kullanıyorum. Sistemi yeniden başlatıınca bazen düzeliyor bazen 320 küsürlere düşüyor. Sizce bunun sürücü güncellemesi ile bir ilgisi var mı? Yani SSD'nin 2006 sürümde gözükmesi normal midir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı