200TL bandında Webcam önerisi

Bunyaminttnnkk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Önerilerinizi bekliyorum. 200TL bandında olacak ve hem oyun hem de EBA için kullanılacaktır 1080P tercihim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu olabilir, video doğruysa, kalitesi fiyatına göre güzel gibi duruyor. 40 TL gibi bir ücreti daha verirseniz. Videoyu dikkatli izleyin, ışık önemli kamera için, kendiside söylüyor, ışık olmazsa, görüntü kötüleşebilir sanırım. Görüntüyü daha iyi görebilmek için, videoyu en son kaliteye almanızı öneririm, en azından kamerayı gösterdiği yerleri.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu olabilir, video doğruysa, kalitesi fiyatına göre güzel gibi duruyor. 40 TL gibi bir ücreti daha verirseniz. Videoyu dikkatli izleyin, ışık önemli kamera için, kendiside söylüyor, ışık olmazsa, görüntü kötüleşebilir sanırım. Görüntüyü daha iyi görebilmek için, videoyu en son kaliteye almanızı öneririm, en azından kamerayı gösterdiği yerleri.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hiç beğenmedim ışığı açınca yansımada yapıyor çok kötü bir kamera
griverleri varmı bi bakayım yükleyeyim

dostum ben 1080p demiştim seninkinin çok özel olmayan bi fotoğrafı varsa atabilirmisin yükleyeceğimde bakıyım ışığı açınca kamera dalgalanıyo ben hayatımda böyle kötü kamera görmedim yani 30 tllik kullanıyodum bi ondada vardı fiyatları aynı değil

Geri
Yukarı