200TL Oyuncu Kulaklığı

192809

Kilopat
Öneri var mıdır? Acil alacağım. İndirim bekleme gibi bir durum söz konusu değil ayrıca 200TL net bütçe de değil. 50 TL üzeri de olabilir.

Ben bir süre idare etmesi için Trendyol dan Rampage Stormy 7.1 almıştım. Fiyat 199 TL idi aldığımda. Işıkları yüzünden kulaklarda hafif bir ısınma yapıyor ama onun dışında bir eksisini görmedim. Ses olarak memnunum.

Ben bir süre idare etmesi için Trendyol dan Rampage Stormy 7.1 almıştım. Fiyat 199 TL idi aldığımda. Işıkları yüzünden kulaklarda hafif bir ısınma yapıyor ama onun dışında bir eksisini görmedim. Ses olarak memnunum.
Rampage vb. markalar disinda MSI DS501 almak daha mantikli degil mi?

Ben bir urunu aldiginda uzun sure kullanan biriyim. Kisa sureli urun alip bozulunca parama yazik olmasi beni uzer. MSI alacagim sanirim daha iyi oneri gelmedigine gore.

@192809
MSI modelini kullanmadım ama uzaktan bakınca malzeme kalitesi hiç güven vermedi. Gözüme dandik gibi geldi de kesin yargı yapmayayım. Ben Bloody G528C, Anker SoundCore Strike 1, Cooler Master CH321 modellerini ekleyeyim. Ayrıca Bayram İndirimi, Gaming Gecesi indirimlerini takip edin ve Corsair HS35 denk gelirse alın.

Geri
Yukarı