200TL sıfır veya ikinci el kulaklık önerisi

OsurtanBiber

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar,

Maksimum 200TL civarında sıfır/ikinci el hem CS'de ses kasmak için, hem YouTube'da video izlemek için hem de az çok müzik dinlemek için bir kulaklık arıyorum. Önerebileceğiniz modeller nelerdir? İkinci el HyperX Cloud Stinger buldum bu civarlarda fakat o kulaklıkla ilgili müzik dinlemek için çok kötü demişler. Hem de 200TL civarlarında 7.1 kulaklıklar var. Tatmin eder mi 7.1 özelliği? Yoksa gereksiz mi?

Bu ürün ile paylaştığım ürün arasında çok fark var mı acaba? Oyun oynamak ve müzik dinlemek için kullanılacak.

Ben de bu kulaklığı düşünmüştüm İncehesap'ta indirimdeydi geçen cuma kaçırdım. Alınır mı bu kesin?

3 Yıldır bu kulaklığı kullanıyorum. Aslında 2 yıldır kardeşim 1 yıldır ben. Günde 10 saat oynandı hiçbir şekilde cızırtı falan yok seste ama ben mikrofonu bozdum kulaklıktan kaynaklı değil yemek yiyordum içine yoğurt soktum. XD her neyse ve kulak pedleri soyuldu o kadar. Tek kötü yanı.

Bu ürün ile paylaştığım ürün arasında çok fark var mı acaba? Oyun oynamak ve müzik dinlemek için kullanılacak.
Yanlış hatırlamıyorsam forumda inceleyen birisi vardı bu kulaklığı ve James Donkey 710'dan daha iyi olduğunu bariz bir şekilde söylemişti. Aradaki fiyat farkı sizi zorlamayacaksa düşünmeden alabilirsin Cooler Master CH321 modelini. James Donkey 710, 160 TL ancak hak eden bir model. Mikrofonu cızırtılı, kafan benim gibi hassas ise baskı yapıyor, malzeme kalitesi kötü, verdiği ses kalitesi ve yüksekliği fiyatına göre iyi. Ben olsam Cooler Master CH321 veya HyperX Cloud Stringer öneriyorum.

Geri
Yukarı