200TL uzun ömürlü kulak içi kulaklık önerisi

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Dostlar selam, yazın kulak üstü kulaklık bilgisayara bakarken çok terletiyor bende kulak içi kullanıyorum. Şu an elimde zamanında 30TL'ye aldığım çakma Apple kulaklığı var. Daha önceden kullandığım ucunda plastik olan kulaklıklar kulağıma uymadılar mümkünse bu tarz kulaklıklar önerirseniz memnun olurum. Veya içerisinden farklı boyutlarda kulak pedleri çıkarsa benim için daha iyi olur kulağıma uygun olanı bulabilirim o şekilde diye düşünüyorum. Bütçem en fazla 150-200TL film, dizi ve hikaye tabanlı oyunlarda kullanacağım çoğunlukla. Başlıkta da dediğim gibi benim için en önemli özelliğinin uzun ömürlülük olması lazım çok sıkıldım çünkü artık 2 ayda bir çakma kulaklıklara para vermekten.

LINK
Bilgisayarda kullanıyorum bayağı iyi fiyatına göre.

Görüntüsü güzel gözüküyor içerisinden çıkan plastik pedlerin hepsi tek boyut mu peki? Daha önce kullandığım bu tarz kulaklıklar kulağıma oturmuyordu sürekli düşüyordu bundan öyle bir sorun olur mu sizce? Birde verdiğiniz linkte 2 çeşit renk seçeneği bulunuyor birisi 150tl diğeri 230tl aralarındaki fark nedir?
Bir de kulaklık biraz kaba görünüyor uzun süreli kullanımlarda rahatsız ediyor mu ağrı gibi falan?
Bir sorum daha olacak kulaklıktaki kıkırdağa gelen kısmı çıkarabilliyor muyum? Biraz fazla oldu sorularım ama umarım cevaplarsın.

Son düzenleme:
Görüntüsü güzel gözüküyor içerisinden çıkan plastik pedlerin hepsi tek boyut mu peki?

Hayır ped yok kulak içi plastik var kauçuk gibi. Farklı boyutlar da kauçuklar var.
Daha önce kullandığım bu tarz kulaklıklar kulağıma oturmuyordu sürekli düşüyordu bundan öyle bir sorun olur mu sizce?

Çok rahat kullanımı var ve kulağımdan düşmeyen tek kulaklık.
Bir de verdiğiniz linkte 2 çeşit renk seçeneği bulunuyor birisi 150TL diğeri 230TL aralarındaki fark nedir?

Bunun hakkında bilgim yok ancak belki farklı satıcı olduğu için fiyat farkı vardır

Kaba görünmesine aldanmayın hafif kulaklık. Kıkırdağa gelen kısmı çıkarılabiliyor. Çok uzun süre kullanımda haliyle o kıkırdak kısmı ağrı yapabiliyor

150TL'ye en mantıklı tercih bu olacak galiba umarım pişman olmam iade olmuyormuş çünkü kişisel ürün olduğu için. Teşekkür ederim öneriniz için.

150TL'ye en mantıklı tercih bu olacak galiba umarım pişman olmam iade olmuyormuş çünkü kişisel ürün olduğu için. Teşekkür ederim öneriniz için.

6 ay sonra sağ kısımdan ses gelmemeye başladı arkadaşlar. 150TL boşa gitti, 30TL'ye aldığım çakma Apple kulaklığıda 6 ay götürürdü bilgisayarda.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…